رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

ضارب و عامل "تيراندازی" در کرمانشاه دستگير شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ضارب و عامل "تيراندازی" در کرمانشاه دستگير شد

فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه خبر داد

فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه از دستگيری عامل تيراندازی در يکی از روستاهای تابعه خبر داد و گفت: متهم 31 ساله سابقه چندين مورد سرقت، فروش مواد مخدر و درگيری دارد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شيرزادی اظهار کرد: حدود يک ماه قبل شخصی سابقه‌دار با انگيزه خانوادگی در يکی از روستاهای حوزه استحفاظی به درب منزل يکی از ساکنان روستا مراجعه و با شليک يک گلوله وی را زخمی می‌کند و سپس به استان‌های مرکزی کشور متواری می‌شود.

وی افزود: روز گذشته به دنبال کسب اخباری مبنی بر اينکه متهم به محل زندگی خود برگشته و اين موضوع موجب برهم زدن نظم و آسايش عمومی و ايجاد رعب و وحشت در بين ساکنان روستا شده است، لذا با توجه به اهميت موضوع، بی‌درنگ موضوع در دستور کار انتظامی اين شهرستان قرار گرفت.

شيرزادی ادامه داد: بلافاصله به پاسگاه موردنظر ماموريت داده شد نسبت به دستگيری عامل تيراندازی اقدام کنند، در همين راستا بدون فوت وقت اکيپی ويژه در محل حاضر شد و پس از بررسی موضوع و بدست آوردن سرنخ‌هایی از محل تردد و اختفای ضارب اکيپ گشت وارد عمل شده و با همکاری کارکنان تحت امر تمامی راه‌های خروجی را مسدود کردند.

وی تصريح کرد: ظرف چند ساعت عوامل انتظامی موفق شدند متهم را حين فرار دستگير و يک قبضه اسلحه از وی کشف کنند، همچنين متهم 31 ساله سابقه چندين مورد سرقت، فروش مواد مخدر و درگيری دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: پرونده‌ای در اين زمينه تشکيل و متهم نيز جهت سير مراحل قانونی تحويل مراجع قضایی شده است.