سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ضرورت برنامه‌ریزی مناسب و منسجم برای سال‌ تحصیلی جدید - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت برنامه‌ریزی مناسب و منسجم برای سال‌ تحصیلی جدید

ضرورت برنامه‌ریزی مناسب و منسجم برای سال‌ تحصیلی جدید

رییس دانشگاه آزاد کرمانشاه در نخستین جلسه شورای اداری دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمانشاه در سال تحصیلی جدید بر ضرورت برنامه‌ریزی مناسب و منسجم برای آغاز سال‌ تحصیلی جدید تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری با گرامیداشت آغاز سال تحصیلی و در پیش بودن ماه محرم اظهارکرد: ماه محرم و همزمانی آن با آغاز سال تحصیلی ما را برآن می دارد تا در راستای اندیشه های والای امام حسین(ع) تدبر کرده و در زندگی علمی و اجتماعی خویش از آموزه‌های این امام بزرگوار و راه پرتداوم ایشان بهره لازم را ببریم.

دبیر هیات امنای دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان کرمانشاه در ادامه ضمن تبریک سال تحصیلی جدید افزود: شروع سال تحصیلی ایجاب می کند تا برنامه ها را در تمامی حوزه ها با دقت بیشتری اجرا و برای کیفی بخشی برگزاری کلاسها تلاش کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا هم نقش استادان و هم نقش دانشجویان بسیار حایز اهمیت است و ضرورت دارد که برنامه ریزی مناسب و منسجم صورت گرفته باشد و در طول سال تحصیلی به شایستگی اجرا شود.

رییس شورای اداری دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص مباحث مختلف پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، عمرانی، اداری و مالی و اقتصاد دانش بنیان مطالبی را مطرح کرد. در ادامه جلسه روسای واحدها و مراکز استان و روسای شوراهای تخصصی در خصوص اقدامات و تصمیم گیری های لازم در راستای اعتلای همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به بحث و تبادل نظر پرداختند