جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

طرح های آموزش و پرورش در قصرشیرین بیش از 70 میلیارد ریال اعتبار گرفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح های آموزش و پرورش در قصرشیرین بیش از 70 میلیارد ریال اعتبار گرفته است

اکبری گفت: اعتبار طرح های آموزش و پرورش در شهرستان قصرشیرین 7 میلیارد و 400میلیون ریال برآورد شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ فرامرز اکبری فرماندار قصرشیرین گفت: اعتبار طرح های آموزش و پرورش در طرح های شهرستان قصرشیرین 7 میلیارد و 400میلیون ریال عنوان کرد.

فرامرز اکبری در جلسه شورای آموزش و پرورش تشریح کرد : این طرح ها شامل استخر سرپوشیده دانش آموزی از محل سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه مدرسه شش کلاسه چهارقاپی از محل اعتبارات استانی و دو مدرسه نفت شهر از محل اعتبارات وزارت نفت است.

وی در ادامه افزود: پروژه های آموزش و پرورش در شهرستان قصرشیرین در دولت تدبیر و امید بسیار قابل توجه است وی با اشاره به این موضوع که آموزش اساس و بنای هر جامعه است و مسیر توسعه در گرو توجه به مقوله آموزش است خاطر نشان کرد، همه مردم و مسولان باید نسبت به امر آموزش و پرورش احساس مسئولیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه هم اکنون در شهرستان کار احداث دو مدرسه از محل کمک خیرین هم در دست اقدام است افزود: کاری که این افراد در راه خدا انجام می دهند با هیچ پاداشی قابل مقایسه نیست.

فرماندار قصر شیرین همچنین از تشکیل کمیته خیرین خبر داد و گفت: کمیته ای برای شناسایی خیرین سطح کشور در آموزش و پرورش قصرشیرین تشکیل می شود تا بتواند کمک های آنها را برای توسعه این شهرستان جمع آوری کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش قصرشیرین هم در این جلسه گفت: قصرشیرین تنها شهرستان استان است که تمام مدارس آن گازکشی شده است. منوچهر حسینی افزود: در طول سه سال گذشته 80 کلاس درس هم هوشمند شده است و برای اتمام این کار هم نیازمند کمک خیرین هستیم زیرا آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند جوابگوی مشکلات آموزشی باشد.

وی گفت: مبلغ 300 میلیون ریال کمک توسط مردم و خیرین قصرشیرین برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری و صرف خرید البسه و وسایل کمک آموزشی برای این دانش آموزان شد.

وی گفت: همچنین 470 میلیون ریال کمک هم توسط مدارس از محل کمک های مردمی شهرستان برای تجهیز مدارس قصرشیرین جمع آوری شد.