سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

طرح ۴۸ ساعته مقابله با سرقت منجر به دستگیری ۱۵ سارق شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح ۴۸ ساعته مقابله با سرقت منجر به دستگیری ۱۵ سارق شد

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری ۱۵ نفر سارق و کشف ۴۷ مورد انواع سرقت در طرح ۴۸ ساعته مبارزه با سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" گفت: پر تردد شدن محل‌های خرید در ایام پایانی سال سبب شده که افراد سود جو و بزه کار خصوصاً سارقان از این فرصت سوء استفاده کرده و بعضاً از بی توجهی شهروندان برای نیات پلید خود استفاده کنند، لذا این موارد باعث شد که پلیس با حساسیت بیشتری عمل کند و با اجرای طرح ۴۸ ساعته مقابله با سرقت موفق به دستگیری ۱۵ سارق و کشف ۴۷ مورد انواع سرقت شود.

وی افزود: کشف چهار مورد سرقت اماکن خصوصی و منزل، ۱۲ مورد خودرو سرقتی، ۲۸ مورد سرقت لوازم و قطعات خودرو از جمله این کشفیات بوده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس شهرستان طی ۴۸ ساعت گذشته در طرح جمع آوری معتادان به منظور مقابله با سرقت با تمام توان وارد شد و با بررسی و تجزیه و تحلیل ساعات پیک شلوغی بازار و محلات پر تردد در عملیاتی غافلگیرانه اقدام به استقرار پاس‌های پیاده و خودرویی به صورت محسوس و نامحسوس کرد و توانست در این طرح عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

سرهنگ شیرزادی ادامه داد: در این راستا کلانتری ۲۵ دولت آباد موفق به دستگیری یک نفر سارق حرفه‌ای با ۱۲ مورد کشف، کلانتری ۱۳ یک نفر و کلانتری ۱۵ دو نفر سارق حرفه‌ای شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز حتما به هشدار‌های پلیسی توجه نمایند و از ر‌ها کردن خودرو در محلات پرت خودداری کنند، همچنین از گذاشتن کالا‌های خریدداری شده و کیف و ساک دستی در داخل خودرو در معرض دید خصوصاً در این ایام پایانی سال بپرهیزند.