جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

طعم خوش بندگی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

طعم خوش بندگی

Loading the player...

ميهمان طعم خوش بندگی در فضاي معنوي و عرفاني در ایام ماه مبارک رمضان در ساعت 03:30 دقیقه در لحظات ملكوتي سحر باشما عزیزان هم استانی همراه می گردد .

دروازه‏های آسمان گشوده می‏شود و زمین، در ستاره ‏باران میلادی بزرگ، به هلهله می‏نشیند. در نیمه راه برکت‏خیز رمضان، رایحه شکوفه‏های یاس است که کوچه‏های مدینه را آکنده است. ماه به نیمه رسیده است و درهای رحمت، بر روی جهانیان باز است. فراوانی رحمت و نعمت است و جان‏ها آکنده از عشق است. ماه به نیمه رسیده است که این چنین در کامل‏ترین صورت خویش به جلوه ‏گری، دست‏افشانی می‏کند. ستارگان به تکاپو درآمده‏اند گرداگرد ماه. بدری در آستانه حُسن خودنمایی می‏کند؛ ماه تمامی که از ذخیره هستی به زمین هدیه داده شده است...

درماه مبارک رمضان به منظور ایجاد لحظات روحانی وعرفانی برای روزه داران ومهمانان ضیافت الهی وهمینطورایجادفضایی  نسبتا آموزشی برای یادگیری خلاصه ای ازاحکام ودستورات الهی واخلاقیات انسانی وفلسفۀ وجودی ماه مبارک رمضان وارتباط آن با زندگی ما انسانها ، رسانۀ ملی درصدداست  فضایی راباساخت  برنامه هایی ازاین دست ایجادنماید.لذا برنامه طعم خوش بندگی که از ابتدای ماه مبارک رمضان از شبکه اگرس پخش می شود ، سعی ميكند دراین سمت گام بردارد.

برنامه طعم خوش بندگی سعي دارد يك فضاي معنوي و عرفاني براي روزه داران كرمانشاهي در لحظات ملكوتي سحر آماده سازد . اين برنامه  به مدت 90 دقیقه در سحرهای ماه مبارک رمضان پخش میشود و ساعت شروع آن حدوداً یک ساعت قبل از اذان صبح مي باشد و تا نیم ساعت بعد از اذان صبح ادامه دارد و تعداد آن به تعداد شبهای ماه مبارک رمضان است .از آيتم هاي اين برنامه مي توان به تلاوت قران كريم ، اذان صبح ، نماز ، دعاي رهبر معظم ، مناجات ،ذکر ابطهال ، ذكر روز ،مصاحبه با ائمه جمعه استان ، بیان احکام ماه مبارک رمضان ، تغذیه  سحری ، میهمان به طور زنده در استودیو  دعاي روز و سخنراني مذهبي و ... نام برد .

سال تولید: بهار97

تهيه كنندگان :  فرشاد عزیزی

کارگردان : هادی حشمتی

کارگردان تلویزیونی : داریوش نظری

مجری : مسعود جوانرو

تصویربردار : مسعود پوردانا ، محمد معافی

صدابردار : هادی حشمتی

دستیاران تهیه : حامد دشتیان