جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۹

طلب ذرت‌کاران کرمانشاه کی پرداخت می‌شود؟ - نمایش محتوای خبر

 

 

طلب ذرت‌کاران کرمانشاه کی پرداخت می‌شود؟

طلب ذرت‌کاران کرمانشاه کی پرداخت میشود؟

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه از پرداخت طلب ذرت‌کاران استان ظرف چند روز آینده خبر داد.

حسن احمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، گفت: بر اساس اقدامات انجام شده بنا بود طلب ذرت‌کاران استان کرمانشاه هفته گذشته پرداخت شود، که این اتفاق نیافتاد.

احمدی دلیل پرداخت نشدن طلب ذرت‌کاران در هفته گذشته را مشکلات بانکی عنوان کرد و گفت: مشکل افتتاح حساب در بانک‌ را داشتیم که این مشکل مرتفع شده و اگر مشکل جدیدی مطرح نشود احتمالا امروز پول ذرت‌کاران به حساب شرکت پشتیبانی امور دام واریز خواهد شد.

 مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: به محض افتتاح حساب و واریز شدن پول به حساب بانک، کار جابجایی و انتقال وجه به حساب ذرت‌کاران ظرف یک یا دو روز انجام خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه اعتبار پرداخت طلب ذرت‌کاران از محل اعتبارات وزارتخانه‌ تامین شده است، گفت: سیستم بانکی برای افتتاح حساب دستگاه‌های دولتی در بانک خصوصی محدودیت ایجاد کرده بود که با تلاش صورت گرفته این مشکل مرتفع شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه رقم طلب ذرت‌کاران استان کرمانشاه را 80 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امسال در مجموع 90 هزار تن ذرت از ذرت‌کاران استان کرمانشاه خریداری شد.

احمدی گفت: تاکنون مطالبات ذرت‌کاران هیچ کدام از استان‌های کشور پرداخت نشده است.