سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

طی 3 سال گذشته "سرقت" در استان روند کاهشی داشته - نمایش محتوای خبر

 

 

طی 3 سال گذشته "سرقت" در استان روند کاهشی داشته

طی 3 سال گذشته "سرقت" در استان روند کاهشی داشته

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: برای سومین سال متوالی در این استان کاهش سرقت و جرایم خشن، افزایش قابل توجه کشفیات و دستگیری مجرمین و کاهش فوتی‌ها در تصادفات رانندگی اتفاق افتاده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردارمنوچهر امان الهی در آیین معارفه فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی با بیان اینکه این موفقیت‌ها نتیجه زحمات و تلاش و هدف گذاری در نیروی انتظامی بوده، افزود: نیروی انتظامی سنقروکلیایی درسالهای اخیر درارزیابی‌های صورت گرفته، در رده‌های اول و دوم شهرستانهای استان قرار داشته است.

وی از افزایش تعداد نیروها درمجموعه نیروی انتظامی استان و همچنین در سنقرو کلیایی خبر داد و گفت: در بحث مبارزه با سرقت احشام و خرده فروشان موادمخدر بیش از گذشته تلاش خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه انجام وظیفه و خدمتگذاری به مردم و تامین امنیت جامعه را از افتخارات نیروی انتظامی برشمرد و گفت: ماموران نیروی انتظامی شب و روز درشرایطی که مردم در فکر تفریح و مسافرت هستند، در راستای تامین امنیت برای آنها برنامه ریزی می‌کنند.

فرماندار سنقرو کلیایی هم نقش نیروی انتظامی را در برقراری امنیت در جامعه موثر دانست و گفت: نقش هدایت و برقراری امنیت توسط سبز پوشان نیروی انتظامی در انتخابات اخیر بسیار چشمگیر بود. علیرضا ایزدی ازمدیریت صحیح همراه با رعایت شئونات اسلامی فرماندهی انتظامی سنقرو کلیایی در مدت شش سال حضورش در این شهرستان و شیوه مناسب وی دربرخورد با جرایم و ناهنجاریها قدردانی کرد.

امام جمعه سنقرو کلیایی نیز با تبریک ایام دهه کرامت با بهره گیری از روایات الهی، خوش اخلاقی، کنترل خشم و چشم پوشی از حرام مالی و غیر مالی را از نشانه های کرامت انسانی برشمرد. حجت الاسلام محمدباقر برقراری امنیت را بالاترین نعمت دانست و گفت: به برکت حرکت امام(ره)، مقام معظم رهبری و خون شهدا و از خود گذشتگی مدافعین حرم، امروز ایران اسلامی در دل اقیانوس ناامنی منطقه، ازامنیت و صلابت برخوردار شده است.

وی با تقدیراز زحمات نیروی انتظامی، کنترل سرقت احشام در روستاها و منازل درداخل شهر را برای ایجاد امنیت روحی و روانی بسیار حائز اهمیت دانست. در پایان سرهنگ مجتبی شهبازی به سمت فرماندهی نیروی انتظامی سنقرو کلیایی معرفی و از زحمات سرهنگ کرم فتاحی فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان قدردانی شد.