جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

عاملان تیر اندازی به مأموران پلیس دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

عاملان تیر اندازی به مأموران پلیس دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه: متهمان سابقه چندین مورد شرارت داشته اند و بلاخره با هوشیاری ماموران پلیس به دام افتادند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" عنوان کرد: اکیپی ویژه از ماموران یگان امداد حین گشت زنی در حوالی میدان امام خمینی(ره) به یک دستگاه سواری پراید که به صورت غیر متعارف رانندگی می کرد، مشکوک شده و به راننده خودرو دستور توقف می دهند.

سرهنگ شیرزادی افزود: عوامل انتظامی پس از مشاهده سرپیچی راننده خودرو، به تعقیب وی پرداختند اما پس از طی مسافتی در خیابان های حاشیه شهر، متهم کنترل خودرو را از دست داد و با چند خودروی دیگر برخورد کرد.

وی ادامه داد: در همین حین یکی از متهمان از خودرو پیاده و با یک قبضه اسلحه به سمت خودروی پلیس تیر اندازی تیراندازی کرد، لذا مأموران در اقدامی ضربتی پس از محاصره محل، موفق شدند دو نفر از عاملان تیر اندازی را دستگیر و در بررسی از خودروی آنها یک قبضه اسلحه کلت کمری و تعدادی فشنگ جنگی کشف کنند.

سرهنگ شیرزادی در پایان با اشاره به اینکه متهمان حدودا 20 سال سن دارند، گفت: دستگیر شدگان سابقه چند مورد شرارت داشته اند و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، همچنین کار اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی برای دستگیری نفر سوم که توانسته بود از تاریکی شب متواری شود، با جدیت تمام ادامه دارد.