رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

عدالت‌ محور کردن اقتصادیکی از محورهای اقتصادمقاومتی - نمایش محتوای خبر

 

 

عدالت‌ محور کردن اقتصادیکی از محورهای اقتصادمقاومتی

یکی از محورهای اقتصادمقاومتی عدالت‌محور کردن اقتصاداست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: یکی از محورهای اقتصاد مقاومتی عدالت محور کردن اقتصاد است و در این زمینه هیچ کاری بهتر از تعاون نیست.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحیمی در دومین جلسه توسعه تعاون استان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت گفت: ارباب رجوع بارمعنایی بسیار بزرگی دارد و باید تلاش کنیم خدمتگزاران مردم باشیم.

وی ادامه داد: مردم اگر در کارهای صورت گرفته اخلاص و پاکی ببینند به سمت کار تعاونی گرایش پیدا می کنند. معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به اهمیت کار تعاونی گفت: باید ریشه قرآنی باهم بودن و تعاون را درک کنیم و بدانیم هیچ کاری بالاتر از کار تعاونی و خدماتی نیست.

وی افزود: تعاون می تواند بخش بزرگی از عقب ماندگی های استان در اقتصاد، اشتغال و درآمد را حل کند. وی لازمه موفقیت یک تعاونی را هم افزایی اعضای آن دانست و افزود: هرجا یک تعاونی موفق می بینید قطعا هم افزایی و مشارکت بالا یی در افراد وجود داشته است.

باید با دلسوزی کار کرد و نقش هم افزایی و با هم بودن را افزایش داد و این نیاز به یک کار فرهنگی دارد. رحیمی رفع برخی از مشکلات اقتصادی کشور را در اهمیت دادن به تعاون دانست و افزود: باید طرح های تعاونی در اولویت قرابگیرد، زیرا در این صورت خیلی از مشکلات اقتصادی کشور حل خواهد شد.

معاون استانداری کرمانشاه گفت: ظرفیتهای زیادی در صنعت فرش، گلیم و صنایع دستی داریم که می توانیم با آن خلق ثروت و ایجاد اشتغال کنیم.