رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

عزتمندی دولت و ملت با تحقق شعار سال رهبری به اوج خواهد رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

عزتمندی دولت و ملت با تحقق شعار سال رهبری به اوج خواهد رسید

تحقق شعار سال

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: عزتمندی دولت و ملت با تلاش در راستای تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب به اوج خواهد رسید و دشمنان را بیش از پیش مایوس می کند.

محمدابراهیم محبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شعار سال رهبری، اولویت برنامه ها و مشروعیت بخش به سایر ارکان نظام جمهوری اسلامی است.


وی با بیان اینکه بحث وحدت از نیازهای روز و اساسی کشور است اظهار داشت: به دلیل حساسیتهایی که در سال 94 وجود دارد رهبری با آگاهی و بصیرت امسال را به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری کردند.

وی تاکید کرد: در سالجاری انتخابات مجلس دهم و مجلس خبرگان رهبری که دو بخش اساسی در نظام جمهوری اسلامی هستند برگزار می شود.

نماینده سنقروکلیایی، خبرگان را مشاوران رهبری ذکر و خاطرنشان کرد: اعضای خبرگان مجتهدان جامع الشرایطی هستند که علاوه بر دارا بودن جایگاه مهم اعتقادی در استانها نیز دارای جایگاه مهمی هستند.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی نیز جزو ارکان نظام و در رأس امور ملت قرار دارد اظهار داشت: قانون گذاری و نظارت بر قوه مجریه دلیل دیگرِ مهم بودن این مجلس می باشد.

محبی در ادامه گفت: این دو مجلس در نظام پایه ای و ارزشمند بوده و بنابراین دشمنان برای تفرقه اندازی و دلسرد کردن ملت سعی دارند که در انتخابات مربوط به آنها تزلزل وارد کنند به همین دلیل رهبری با هوشیاری و حساسیت هرچه تمام تر و رصد این مسائل، شعار سال را با عنوان همدلی و همزبانی، دولت و ملت بیان کردند.

وی افزود: برای اینکه دولت و ملت با هم هماهنگ تر باشند نیاز است که علاوه بر همزبانی، همدلی نیز وجود داشته باشد تا اهداف پلید دشمنان بار دیگر بخوبی خنثی شود.

محبی ادامه داد: ملت در لایه های مختلف همواره دولت را مورد حمایت قرار داده و دولت نیز باید با استفاده بهینه از این حمایتها برای ارائه خدمات بیشتر به مردم تلاش بیشتری داشته باشد.

نماینده سنقروکلیایی گفت: یکی از شاخصه های مهم در پیروزی انقلاب و ادامه راه امام (ره) و شهدا، پیروی ملت از رهبری و تحت لوای ایشان حرکت کردن بوده است بنابراین امروز بعد از گذشت سالها از انقلاب نیز آنچه که ما را در برابر دشمنان سربلند نگه داشته همین پیروی و گوش به فرمان بودن ملت بوده و هست.