سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

عصر شعر «سوختگان حریم عشق» در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

عصر شعر «سوختگان حریم عشق» در کرمانشاه

عصر شعر «سوختگان حریم عشق»در کرمانشاه

همزمان با آخرین روز هفته دفاع مقدس و در آستانه ماه محرم، عصر شعر «سوختگان حریم عشق» و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم با حضور وحید قاسمی، شاعر آیینی کشور در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر شعر «سوختگان حریم عشق» همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس و در آستانه ماه محرم با حضور وحید قاسمی، شاعر آیینی کشور عصر سه شنبه در محل تالار غدیر مجتمع شهید آوینی کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم وحید قاسمی با اشاره بیان خاطره ای از یکی از شهدای مدافع حرم گفت: با دیدن این شهدا تنها حسی که به انسان دست می دهد، حس خجالت است و این حس برایش می ماند.

در ادامه این شاعر آیینی کشور، با قرائت دو اثر شعری از آثارش با مضمون شهدای مدافع حرم و حراست از حرمین شریفین ابراز امیدواری کرد، به برکت خون این شهدا روزی کعبه به صاحبان واقعیش که امت اسلامی هستند، بازگردد. شعر خوانی ۸ تن از شاعران آیینی استان و تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم «ستار عباسی» و «محمد کاظمی» از دیگر بخش های این مراسم بود.

لازم به ذکر است، این عصر شعر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با همکاری هیئت حضرت علی اکبر(ص) کرمانشاه برگزار شد.