رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

علائم رانندگی راه های استان نیازمند بازنگری است - نمایش محتوای خبر

 

 

علائم رانندگی راه های استان نیازمند بازنگری است

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه گفت: علائم رانندگی راه های استان نیازمند بازنگری است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری در جلسه ستاد خدمات سفر استان به اجرای سراسری طرح ترافیک نوروزی از 25 اسفندماه اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت دهیاران در روستاهای گردشگر پذیر استفاده کرد.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به تعداد بالای شرکت های امداد خودرو گفت: لازم است که این شرکت ها سازماندهی شوند.

وی افزود: شرکت های بیمه نیز باید در ورودی و خروجی شهر مستقر شوند تا به رانندگانی که تصادف می کنند ارائه خدمت دهند. معاون عملیات نیروی انتظامی استان کرمانشاه نیز در این نشست گفت: نیروی انتظامی کرمانشاه در نوروز 95 کارنامه قابل قبولی داشت.

سرهنگ برزو محمدی با تاکید بر اینکه در سال گذشته با همکاری عوامل انتظامی استان ازنظر وضعیت امنیتی کارنامه قابل قبولی در استان داشتیم، اظهارکرد: در فاصله زمانی 15 اسفند 94 تا 15 فروردین 95 در جمع سرقت ها شاهد کاهش پنج درصدی و نیز افزایش 33 درصدی کشفیات بودیم.

وی ادامه داد: در جرایم خشن مهم مانند آدم ربایی، سرقت مسلحانه و... 43 درصد نسبت به مشابه سال قبل از آن کاهش داشتیم. این مقام مسئول گفت: در ایام نوروز امسال نیز با تمام توان در راستای حفظ نظم و امنیت همشهریان و گردشگران و مسافرین نوروزی قدم برخواهیم داشت.