سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

عملکرد دستگاه قضایی استان در پرونده اخیر اخلال در نظام مالی قابل تقدیر است - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

عملکرد دستگاه قضایی استان در پرونده اخیر اخلال در نظام مالی قابل تقدیر است

عملکرد دستگاه قضایی استان در پرونده اخیر اخلال در نظام مالی قابل تقدیراست

استاندار کرمانشاه گفت: عملکرد دستگاه قضایی استان در پرونده اخیر اخلال در نظام پولی و مالی قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی در مراسم تودیع و معارفه دادستان کرمانشاه که امروز (18 آذر ماه) با حضور دادستان کل کشور برگزار شد، اظهارکرد: هرچقدر در تاریخ به عقب هم برگردیم می بینیم که یکی از ارکان زندگی بشر کار قضا و قضاوت بوده و در اسلام نیز به شدت این مهم مورد تاکید قرار گرفته است.

وی ادامه داد: دستگاه قضایی استان همیشه در گلوگاه ها و مواقع حساس حضور بسیار اثرگذار و مسئولانه ای داشته است. استاندار کرمانشاه گفت: شورای تامین استان که یکی از ارکان آن دستگاه قضایی است به صورت منظم و هر دو هفته یکبار جلساتش برگزار می شود و در این جلسات مسئله امنیت استان به صورت کامل مورد رصد قرار می گیرد.

رازانی خاطرنشان کرد: نمونه بازر همکاری دستگاه های مختلف استان به ویژه دستگاه قضایی، برگزاری سالم و بدون حاشیه انتخابات مجلس شورای اسلامی است و اگرچه در این مناطق همیشه استعداد درگیری و تنش وجود دارد، اما دیدیم که انتخابات مجلس شورای اسلامی با چه شکوه و آرامش خاصی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان حتی در مواردی پیشگام نیز بوده که نمونه بارز آن پرونده فعلی اخلال در نظام پولی و مالی بود که دستگاه قضایی و دادستانی بسیار خوب ورود پیدا کردند و عملی پیشگیرانه را انجام دادند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه دستگاه قضایی در این استان بسیار به شرایط مطلوب و ایده آل نزدیک است، گفت: جا دارد به نمایندگی از مردم کرمانشاه و به نمایندگی از مدیران و مسئولان این استان از مسئولان قضایی استان تقدیر کنم.

وی تاکید کرد: امروز شاهد یک دستگاه قضایی مقتدر، قوی و کارآمد با مدیریت دکتر عدالتخواه در استان هستیم.