جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

عنوان چهارمی برای کرمانشاه در رقابت های کشتی پهلوانی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

عنوان چهارمی برای کرمانشاه در رقابت های کشتی پهلوانی کشور

عنوان چهارمی برای کرمانشاه در رقابت های کشتی پهلوانی کشور

دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در مشهد مقدس گفت: تیم منتخب استان در رقابتی نزدیک با تیم های الف و ب خراسان رضوی مقام چهارم را کسب کرد.

منصور کیانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم کرمانشاه در حالی با کسب 25 امتیاز در رده چهارم تیمی قرار گرفت که خراسان رضوی الف 26 و خراسان رضوی ب هم 25 امتیاز کسب کردند.

وی افزود: کشتی گیران کرمانشاهی حاضر در این رقابت ها یک مقام نایب قهرمانی، یک پنجمی و دو عنوان ششمی را کسب کردند.

کیانی خاطرنشان کرد: در وزن 90 کیلوگرم، ارشک محبی با کسب مقام نایب قهرمانی بهترین عنوان تیم کشتی کرمانشاه را در این دوره کسب کرد. دبیر هیات کشتی کرمانشاه ادامه داد: در این وزن کشتی گیرانی از خراسان شمالی و بوشهر به ترتیب اول و سوم شدند.

وی گفت: همچنین در وزن 80 کیلوگرم که عنوان قهرمانی آن به کشتی گیر مازندرانی رسید، اشکان نیکونژاد از کرمانشاه در جایگاه ششم قرار گرفت.

کیانی با اشاره به وزن 100 کیلوگرم اظهار کرد: در این وزن کشتی گیر دیگری از مازندران قهرمان شد و سید مهدی جعفری مقام پنجم را به خود اختصاص داد.

دبیر هیات کشتی کرمانشاه در خصوص وزن به اضافه 100 کیلوگرم نیز گفت: در این وزن جابر صادق زاده کشتی گیر مازندرانی با شکست احمد میرزاپور از خراسان رضوی الف ضمن کسب مقام قهرمانی، عنوان پهلوان سال 95 ایران را نیز بدست آورد.

وی گفت: در این وزن سیدیونس جعفری دیگر کشتی گیر کرمانشاهی در جایگاه ششم قرار گرفت.