رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

فاطمه زهرا (س) الگوی همه زنان عالم - نمایش محتوای خبر

 

 

فاطمه زهرا (س) الگوی همه زنان عالم

فاطمه زهرا(س) الگوی زنان

امام جمعه روانسر گفت: فاطمه (س) در جهان اسلام از جایگاه و منزلت بسیار والا و خاصی برخوردار است و افتخار می کنیم که فاطمه زهرا (س) الگوی همه زنان عالم است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ماموستا ملاعبدالله غفوری روز دوشنبه در مراسم جشن میلاد کوثر که در تالار وحدت روانسر برگزار شد افزود: اهل سنت علاقه وافری به حضرت فاطمه زهرا (س) و اهل بیت (ع) دارند و محبت به صحابه و اهل بیت از افتخارات اهل سنت و بویژه مردم منطقه اورامانات و شهرستان روانسر است.


وی با قدردانی از فعالیت ها و مشارکت زنان شهرستان روانسر در امور اجتماعی و فعالیت های فرهنگی تصریح کرد: زنان اساس و زیربنای جامعه سالم هستند و رسالت مهمی در ایجاد پیوندهای عاطفی و تحکیم بنیان خانواده دارند.

امام جمعه روانسر تمسک به آموزه های دینی و رعایت تقوی و پرهیزگاری را در استحکام بنیان خانواده بسیار موثر دانست.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه روانسر نیز گفت: اهل بیت و حضرت فاطمه زهرا (س) اسوه و الگوی برتر تمام مسلمانان در تمام دوران ها هستند و پیروان تمامی فرق و مذاهب اسلامی نسبت به ساحت مقدس این بزرگواران عشق و ارادت دارند.

حجت الاسلام ایوب حیدری به بیان نقش و اهمیت زن در دین اسلام پرداخت و افزود: اسلام برخلاف مکاتب غربی که نگاه ابزاری به زن دارند، زن را به عنوان رکن اصلی خانواده و جامعه سالم می داند.

وی اظهار داشت: راه مقابله با تهاجم دشمنان آشنا ساختن اولیا و فرزندان با مفاهیم عالیه اسلامی است که در سایه چنین پناهگاهی، خانواده ها می توانند به پیشرفت و سعادت همه جانبه دست پیدا کنند.

در پایان این جشن از تعدادی از بانوان موفق روانسری با اهدا لوح و هدایایی قدردانی شد.

شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.