رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه با کارکنان صدا و سیما دیدار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه با کارکنان صدا و سیما دیدار کرد

دیدار سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه با کارکنان صدا و سیما در جهت تعامل در برنامه سازی برای مقابله با فرهنگ غربی صورت گرفت

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این دیدار سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه، ضمن تقدیر از کارکنان صدا و سیما در هفته بسیج گفت: برای مقابله با فرهنگ تهاجمی غرب تنها راه مبارزه تولید و تقویت برنامه های فرهنگی داخلی است .

وی گفت: کارکنان صدا و سیما نقش بسزایی در این جنگ نرم برعهده دارند و باید بدانند در جبهه ای حساس در حال انجام وظیفه اند. سردار ریحانی در ادامه افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان خود در جهت پر بار نمودن این برنامه ها همراه و همگام صدا و سیما خواهد بود .

فرمانده سپاه نبی اکرم همچنین از تعامل، همکاری و مشارکت خوب صدا و سیما در هفته بسیج یاد کرد و گفت: انصافا در این هفته اگر نبود تلاشهای صدا و سیما کارهای همکاران ما به اطلاع مردم نمی رسید.

در ادامه رضا رحیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نیز از افزایش ساعت پخش برنامه های این شبکه استانی خبر داد و گفت: ساعت پخش برنامه های سازمان صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در سال 96 افزایش چشمگیری خواهد داشت و در فروردین به 20 ساعت در شبانه روز افزایش پخش خواهیم داشت و از ماه اردیبهشت نیز به شبکه 24 ساعته تبدیل خواهد شد.

وی همچنین برتعامل و همکاری این سازمان با سپاه پاسداران تاکید کرد. در پایان نیز فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) با اهدا هدایا و لوح تقدیر از فعالان عرصه تولید و خبر در هفته بسیج قدر دانی کرد.