رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

فضای امنیتی استان با همکاری مردم وهوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی مطلوب است - نمایش محتوای خبر

 

 

فضای امنیتی استان با همکاری مردم وهوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی مطلوب است

فضای امنیتی استان با همکاری مردم وهوشیاری نیروهای امنیتی وانتظامی مطلوب است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی و همکاری و همراهی مردم فضای امنیتی استان در حد بسیار مناسب و مطلوبی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار منوچهر امان اللهی روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی پاوه که در سرسرای فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، از همکاری و همراهی مردم به عنوان یک ابزار مهم و تأثیرگذار با نیروهای امنیتی و انتظامی در ایجاد امنیت قدردانی کرد.

وی اظهار کرد: همه مردم ما شاهد هستند که فضای امنیتی استان ما مناسب است و دستگاه های متولی امنیت با قدرت و تمام توان در خدمت مردم هستند و مشکل خاصی نداریم.

سردار امان اللهی با اشاره به اقدام اخیر عوامل گروهک تروریستی داعش در استان گفت: افرادی که اهداف خرابکارانه داشتند توسط سربازان گمنان امام زمان (عج) شناسایی شده و با همکاری دستگاه های نظامی و انتظامی به هلاکت رسیدند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای نظامی و امنیتی برای خدمتگزاری به مردم شریف و ایجاد امنیت و آرامش شبانه روز آماده و هوشیار است و انشاالله با همکاری و همراهی مردم همچنانکه تا به حال داشته اند، بتوانیم این امنیت مطلوب را در استان حفظ و تقویت کنیم.

امان اللهی در ادامه سرهنگ حمیدرضا ملکی را به عنوان فرمانده جدید انتظامی پاوه معرفی و از خدمات چهار ساله سرهنگ پرویز اسدی فرمانده پیشین انتظامی این شهرستان قدردانی کرد. شهرستان پاوه با بیش از 60 هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.