جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

فعالیت بیش از 300 واحد عرضه مرغ زنده غیربهداشتی در اسلام آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت بیش از 300 واحد عرضه مرغ زنده غیربهداشتی در اسلام آباد

بیش از 300 واحد عرضه مرغ زنده غیربهداشتی دراسلام آباد فعال است

فرماندار اسلام آبادغرب گفت: فعالیت بیش از 300 واحد عرضه مرغ زنده غیربهداشتی پذیرفتنی نیست و مدیران مربوطه باید تا یک ماه آینده ضمن تذکر نسبت به تبدیل به احسن نمودن این واحدها و عرضه مرغ بهداشتی و کشتارگاهی به مردم اقدام کنند.

به گزارش ایرنا افشین کریمی روزگذشته در جلسه کارگروه بهداشت اسلام آبادغرب افزود: به هیچ عنوان نمی شود که با تعلل و اعمال نکردن قانون سلامت شهروندان به خطر بیفتد.


وی اظهار کرد: ادامه فعالیت این واحدهای غیربهداشتی عرضه مرغ موجب بروز بیماری ها و خطراتی برای سلامت شهروندان می شود.

وی افزود: ما مخالف تلاش صاحبان این مغازه ها برای کسب روزی حلال نیستیم و اعلام می کنیم که اصناف و دستگاه های متولی آمادگی این را دارند که در راستای تبدیل به احسن کردن این واحدها و عرضه مرغ بهداشتی کشتارگاهی همکاری لازم را با آن ها داشته باشند در غیراینصورت به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد روند عرضه مرغ زنده غیربهداشتی به شهروندان ادامه داشته باشد.

فرماندار اسلام آبادغرب در این جلسه به مدیران دستگاه های مربوطه تاکید کرد تا جلسه آینده کارگروه بهداشت وضعیت واحدهای عرضه مرغ غیر بهداشتی باید روشن شود.

در این جلسه همچنین مصوب شد شهرداری در اسرع وقت نسبت به جمع آوری ضایعات فروشان سطح شهر و انتقال مشاغل مزاحم شهری به خارج از شهر اقدام کند.

جمع آوری سگ های ولگرد رفع مشکلات بهداشتی و ایمنی کارخانه کاشی کاژه، کلرزنی بموقع آب شرب روستایی و شهری و بازدید بموقع از مخازن آب و راه اندازی واحد ایمنی و بهداشت شهرداری از دیگر مصوبات این جلسه بود.