رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

فعالیت ها و خدمات هلال احمر قابل تحسین است - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت ها و خدمات هلال احمر قابل تحسین است

فعالیت ها و خدمات هلال احمر قابل تحسین

فرماندار روانسر گفت: فعالیت ها و خدمات جمعیت هلال احمر در راستای پاسداشت ارزشهای انسانی و حفظ سلامت ستودنی و قابل تحسین است.

به گزارش خبرنگار ایرنا حسین ویسمرادی  در دیدار با کارکنان و شورای اجرایی جمعیت هلال احمر روانسر افزود: حمایت از آسیب دیدگان و کمک به همنوعان، همواره از توجه خداوند در قران کریم و پیامبران و ائمه اطهار بوده است و امداد رسانی امدادگران جمعیت هلال احمر یک عمل شایسته و دینی است.


وی تصریح کرد: ایمان به خدا و انگیزه اعتقادی باید اساس کارهای بشردوستانه جمعیت هلال احمر باشد.

فرماندار روانسر با بیان اینکه تجهیز انبار امدادی روانسر به اقلام ضروری برای مواقع اضطراری اقدامی ارزشمند است تاکید کرد: دوره روش های مقابله با زلزله که در 58 روستای در معرض خطر زلزله قرار دارند برگزار شده همچنان ادامه یابد.

رییس جمعیت هلال احمر روانسر نیز گفت: چهار تیم عملیات تخصصی 33 نفره جمعیت هلال احمر این شهرستان در بخش های جاده، سیلاب، کوهستان و آواربرداری آماده انجام عملیات هستند.

ادریس مرادی افزود: از ابتدای سال گذشته تاکنون به 12خانوار حادثه دیده آتش سوزی به مبلغ 80 میلیون ریال کمکهای بلا عوض مساعدت شده است.

وی یادآور شد: کلیه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان آموزش امداد و کمکهای اولیه را فرا گرفته اند.

رییس جمعیت هلال احمر روانسر اظهار داشت: طی همین مدت دوره های آموزشی امداد و نجات، امداد و کمکهای اولیه و مهارت های داوطلبی برای یک هزار و 424 نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شده است.