سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

فقط به دنبال کسب سه امتیاز هستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

فقط به دنبال کسب سه امتیاز هستیم

فقط به دنبال کسب سه امتیازهستیم

سرمربی باشگاه فرهنگی ورزشی بعثت کرمانشاه گفت: هدف من و بازیکنان کسب سه امتیاز است و حتی به مساوی هم نباید فکر کنیم.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، شهرام مهرپیما در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط تیم و بازی پیش رو مقابل نماینده البرز اظهارکرد: بعد از بازی با تیم گیتی پسند اصفهان و کسب اولین برد تمرینات خوب و هدفمندی را طراحی و اجرا کرده‌ایم که بتوانیم در ادامه روند موفقیت خود را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم با جدیت و توجه بیشتر در خدمت تیم و اجرای برنامه های تاکتیکی تیم هستند که این خود نشان دهنده آن است که همه بدنبال موفقیت هستیم.

سرمربی تیم بعثت کرمانشاه با اشاره به بازی پیش روی این تیم مقابل تیم شهباز نوین البرز، گفت: در مورد بازی باید بگویم که ما بازی سختی در کرج خواهیم داشت و همه تیم با آگاهی و شجاعت وارد میدان خواهند شد.

مهرپیما تاکید کرد: هدف من و بازیکنان کسب سه امتیاز بازی روز یکشنبه است و حتی به مساوی هم نباید فکر کنیم. سرمربی تیم بعثت کرمانشاه اظهار امیدواری کرد که با دست پر یعنی کسب سه امتیاز به کرمانشاه برگردیم.

گفتنی است: تیم فوتبال بعثت کرمانشاه در ادامه رقابت های لیگ دسته دو فوتبال کشور و در قالب دیدارهای هفته سوم، فردا (یکشنبه 28 شهریور) راس ساعت 16 در ورزشگاه انقلاب شهر کرمانشاه به مصاف تیم شهباز نوین البرز می رود.