سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

فقط جگرکی‌های "آزادگان" باقی مانده‌اند که آنها را هم جمع می‌کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

فقط جگرکی‌های "آزادگان" باقی مانده‌اند که آنها را هم جمع می‌کنیم

فقط جگرکی‌های "آزادگان" باقی مانده‌اند که آنهارا هم جمع می‌کنیم

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه با اشاره به پاکسازی جگرکی‌های سیار میدان امام حسین(ع)، میدان امام(ره) و میدان آزادی، گفت: فقط جگرکی‌های میدان آزادگان باقی مانده که پاکسازی این منطقه نیز به زودی انجام خواهد شد.

علی ناصری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به اینکه اجرائیات شهرداری فقط مسئول جمع‌آوری این جگرکی‌ها است و دامپزشکی و مرکز بهداشت استان نیز در برخورد با آنها دخیل هستند، اظهار کرد: در راستای جمع‌آوری جگرکی‌های سیار تاکنون دو منطقه میدان امام حسین(ع) و میدان امام(ره) بطور کامل پاکسازی شده‌است.

وی همچنین از پاکسازی میدان آزادی نیز در شب گذشته خبر داد و تاکید کرد: دیگر مردم شب‌ها در میدان آزادی جگرکی‌های سیار را نخواهند دید.

به گفته این مسئول، اکنون فقط میدان آزادگان باقی مانده که این منطقه نیز به زودی پاکسازی خواهد شد.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه یک شبه نمی‌توان همه این واحدهای سیار را جمع‌آوری کرد، افزود: هر چند شب یکبار برای یک منطقه برنامه داریم.

ناصری دلیل برخورد با این جگرکی‌ها را دلایل بهداشتی عنوان کرد و ادامه داد: بنا به گفته کارشناسان دامپزشکی و مرکز بهداشت، گوشتی که در این واحدها کباب می‌شود ممکن است بهداشتی نباشد و سلامت مردم را تهدید کند.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه اظهار کرد: جمع‌آوری جگرکی‌ها را فقط با حکم قضایی انجام می‌دهیم و بر اساس این حکم، وسایل آنها نیز باید ضبط شود.

ناصری در پایان تاکید کرد: اگر باز هم فعالیت این جگرکی‌ها را به صورت موردی داشته باشیم نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام خواهیم کرد.