جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

فوتبال با هیچ پدیده‌ای قابل مقایسه نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

فوتبال با هیچ پدیده‌ای قابل مقایسه نیست

فوتبال باهیچ پدیده‌ای قابل مقایسه نیست

رییس فدراسیون فوتبال گفت: امروزه فوتبال با هیچ پدیده دیگری قابل مقایسه نیست.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، مهدی تاج در جلسه مجمع عمومی انتخابات ریاست هیات فوتبال استان کرمانشاه که امروز(12 مهر) در سالن جلسات شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، با تبریک موفقیت تیم ملی فوتسال در جام جهانی و تیم ملی فوتبال نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا، اظهارکرد: هرکسی امروز مسئولیت فوتبال را بپذیرد، زحمت زیادی را متقبل می‌شود.

وی ادامه داد: همه می دانیم که در حوزه ورزش بودجه کافی برای فعالیت مطلوب وجود ندارد و لذا مشکلات بسیار است و زحمات زیادی در انتظار شخصی است که مسولیت می‌پذیرد.

تاج تصریح کرد: سیاست فدراسیون فوتبال این است که از همه استانهای کشور تیم‌هایی را در لیگ برتر، لیگ یک و حداقل لیگ دو داشته باشیم و به نوعی فوتبال در کشور فراگیر شود.

وی همچنین با بیان اینکه فوتبال با هیچ پدیده دیگری قابل مقایسه نیست، گفت: امروزه بسیاری از کشورها توفیقات خود را به وسیله ورزش و صدالبته فوتبال به رخ یکدیگر می‌کشند. رییس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: استان کرمانشاه همیشه در ورزش های انفرادی پیشتاز بوده که امیدواریم در آینده بتوانیم شاهد توسعه فوتبال در این استان هم باشیم.

تاج تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی کنیم که فوتبال کرمانشاه را در آینده نه چندان دور در لیگ‌ یک و لیگ برتر ببینیم. رییس فدراسیون فوتبال گفت: در هیچ مجمع انتخابات هیاتی هرگز به هیچ کس توصیه نمی‌کنیم به کسی رای بدهید یا رای ندهید.

وی تاکید کرد: امیدوارم همه به هر فردی که بعنوان رییس هیات فوتبال کرمانشاه انتخاب می‌شود، کمک کنند تا فوتبال این دیار توسعه جدی پیدا کند.