رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

فکری برای فردا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

فکری برای فردا

Loading the player...

برادران‌ و خواهران‌ عزيز! ملت‌ بزرگ‌ ايران‌! امتحان‌هاي‌ بسيار خوبي‌ را در اين‌ دوران‌ طولاني‌ داده اید ؛ امتحان‌ اتحادتان‌، امتحان‌ آگاهيتان‌، امتحان‌ همراهي‌ و همكاري‌تان‌ با مسئولين‌، امتحان‌ حضورتان‌ در صحنه‌هاي‌ گوناگون‌، امروز موضوع‌ انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ مطرح‌ است‌. شركت‌ در انتخابات‌ يك‌ وظيفه‌ عمومي‌ براي‌ آحاد ملت‌ ايران‌ است‌. رأي‌ شما به‌ كسي‌ كه‌ توفيق‌ پيدا خواهد كرد از طرف‌ شما منتخب‌ شود، در روحيه‌ او، در عملكرد او، در توانايي‌هاي‌ او، در حيثيت‌ جهاني‌ او و در قدرت‌ فعاليت‌ او در داخل‌، چقدر اثر مي‌گذارد! بدانيد كه‌ حضور شما بسيار تعيين‌ كننده‌ است‌. شما كسي‌ را كه‌ تشخيص‌ مي‌دهيد براي‌ تصدّي‌ بالاترين‌ مقام‌ اجرايي‌ كشور و در رأس‌ قوة‌ مجريه‌ كشور مناسب‌ است‌، انتخاب‌ مي‌كنيد. اين‌، همان‌ حضور مردمي‌ است‌ كه‌ هنر بزرگ‌ انقلاب‌ اسلامي‌ بوده‌ است‌ و در اين‌ كشور تا قبل‌ از انقلاب‌ اسلامي‌، در طول‌ تاريخ‌ و در طول‌ قرن‌ها سابقه‌ نداشته‌ است‌.

حضور آگاهانه‌ در انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ و انتخاب‌ هوشمندانه‌ از سوي‌ آحاد مردم‌، يك‌ مشاركت‌ در سرنوشت‌ كشور است‌. كشور ما متكي‌ به‌ آراي‌ مردم‌ است‌. علت‌ اين‌كه‌ دشمنان‌ ملت‌ و طمع ‌ورزان‌ به‌ اين‌ آب‌ و خاك‌ نتوانسته‌اند در طول‌ این  سال‌ها گزندي‌ وارد كنند، حضور و اراده‌ و مشاركت‌ مردم‌ در صحنه‌هاي‌ مختلف‌ بوده‌ است‌. راهپيمايي‌هاي‌ شما در بيست‌ و دوم‌ بهمن‌ يا در روز قدس‌ و شركت‌ شما در انتخابات‌هاي‌ گوناگونِ سال‌هاي‌ گذشته‌، اين‌ كشور را بيمه‌ كرده‌ است‌. مشاركت‌ در سرنوشت‌ كشور علاوه‌ بر اين‌كه‌ در اداره‌ و تعيين‌ مديريت‌ كشور نقش‌ دارد، در خنثي‌ كردن‌ دشمني‌ دشمنان‌ هم‌ بزرگ‌ترين‌ نقش‌ را ايفامي‌كند.

ازآنجا که انتخابات فرصتی است برای حضور دوباره مردم درانتخاب سرنوشت وآینده خود وکشور وپشتوانه ای محکم برای امنیت وآینده نظام وتاییدی است برجمهوریت آن وافزون برآن باتوجه به همزمانی انتخابات دهم مجلس وانتخابات مجلس خبرگان واهمیت این برهه اززمان برای کشور لازم است برنامه ای ویژه انتخابات که به جنبه های مختلف وتبیین تاریخچه وآثار واهمیت آن وبیان قوانین وکیفیت برگزاری آن درقالب برنامه ای به صورت میزگرد وازچند ماه قبل از انتخابات ودرتایم 45دقیقه ای وبه تعداد 20برنامه تولید وآماده می گردد.

سال تولید: زمستان 95

تهیه کننده : سوسن ابراهیمی

دستیار تهیه و کارگردان : الهه سوری

تصویربردار : رضا قیصری ، احسان زرافشانی

صدابردار : حسین قاسمی