جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

قیمت انواع شیرینی شب عید در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

قیمت انواع شیرینی شب عید در کرمانشاه

قیمت انواع شیرینی شب عید در کرمانشاه

رئیس اتحادیه قنادان کرمانشاه از مشخص شدن قیمت انواع شیرینی شب عید در این شهر خبر داد و گفت: قیمت ها نسبت به سال گذشته 6 درصد افزایش یافته است.

محمدرضا ناصری  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شیرینی نخودی و شیرینی گل محمدی دو شیرینی رایجی است که عموم مردم در ایام عید نوروز آن ها را مصرف می کنند.

وی افزود: براساس پیشنهاد اتحادیه و تصویب کمیسیون نظارت، قیمت هرکیلو شیرینی نخودی در کرمانشاه برای نوروز امسال 100 هزار ریال و شیرینی گل محمدی نیز 91 هزار ریال تعیین شده است.
ناصری همچنین قیمت جدید هرکیلوشیرینی خامه ای را نیز 112 هزار ریال عنوان کرد.
رئیس اتحادیه قنادان کرمانشاه یادآور شد: سال گذشته قیمت هرکیلو شیرینی نخودی در کرمانشاه 95 هزار ریال، شیرینی گل محمدی هرکیلو 850 هزار ریال و شیرینی خامه ای هم 105 هزار ریال تعیین شده بود.
وی همچنین از فعالیت 180 شیرینی فروشی در سطح شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: از این تعداد 110 قنادی درجه اول، 40 قنادی درجه دو و 20 قنادی نیز درجه سوم است.
ناصری در پایان و با تاکید بر اینکه مردم به هیچ عنوان از دست فروشان شیرینی خریداری نکنند، یادآور شد: در ایام نوروز بازرسان اتحادیه، اتاق اصناف و دانشگاه علوم پزشکی بر کار شیرینی فروشی ها نظارت مستمر خواهند داشت.