لبخند

لبخند بزن به زندگی...!لبخند بزن به نسیمی که مدام نوازشت می کند .و به بلبلانی که با حس وشوقی وصف ناپذیر برایت ترانه ای عاشقانه سر می دهند.لبخند بزن به دیروزی که خوش بود و به امروزی که زیباست و به فردایی که رویایی
خواهد بود.

لبخند حالتی از چهره انسان است که با تکان خوردن عضلات نزدیک به دو گوشهٔ دهان شکل می‌گیرد. اثر خنده را می‌توان در کنار چشم ها نیز مشاهده نمود. لبخند معمولاً بیانگر شادی و تفریح و لذت درونی انسان‌هاست. لبخند زبان بین‌المللی جهان است. مطالعات میان فرهنگی نشان داده‌اند که لبخند روشی برای برقراری ارتباط احساسی در سراسر جهان است، گرچه تفاوت زیادی میان فرهنگ‌های مختلف وجود دارد. شاید شما نیز بار ها جمله ی " خنده بر هر درد بی درمان دواست " را شنیده باشید. در زندگی امروزی دغدغه های فکری و مسائلی که باعث بروز عصبانیت می شوند ، بسیار بیشتر از گذشته است . به همین علت ، خنده می تواند به مقدار زیادی به ایجاد شادابی در شما کمک کنید.

داستان نمایش:

شخصی برای گرفتن عکس به عکاس خانه می رود و در انجا بین عکاس باشی و مشتری مورد نظر به دلیل ناآشنایی به خلق و خوی یکدیگر وعدم نا آشناییبه کار و فوت وفن عکاسی از سوی مشتری ،بحث قیمت عکس و گران شدن آن و موقعیت های طنز دیگری که بین عکاس ومشتری پیش می آید..داستان نمایش پیش می رود.البته نمایش در حالی آغاز می شود .که عکاس ومشتری مورد نظر به خاطر دعوا با هم در کلانتری هستند .

Loading the player...
عوامل تولید:

نویسنده:محمد پورسانی

تنظیم برای رادیو:محمد اسعد محمدی

بازیگران:                  

امیر عبدلی فر

غلامرضا نوروزی

رضا بحرایی

پوران عزیزپور

فرزانه رنجبری

افکتور :ماهان بحرایی

صدابردار:امیر عبدلی فر

تهیه کننده و کارگردان:رضا بحرایی

تاریخ تولید: تابستان 95