جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

ماجراهای خانواده آقای ریاحی -آبدیت - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

ماجراهای خانواده آقای ریاحی -آبدیت

Loading the player...

دانلود

مینا و مادر در حال دیدن کلیپ و فیلم های دانلودی هستند و مدام می خندند . پدر خسته و بی حوصله از اداره بر می گردد . مادر و مینا متعجب هستند . پدر توضیح می دهد که امروز کلی خرید کرده و در را برگشت پایش روی پوست موزی رفته و کلی آسیب دیده , همه خریدها هم له و فاسد شده اند .

مینا به پدرش می گوید که بیاید کلیپ های جدید را ببیند . اما پدر می گوید بعداً .....

ساعتی بعد پدر از وضعیت نبود شام شاکی می شود و مادر توضیح می دهد که در یک گروه جدید مجازی اد شده است . این گروه را یکی از خانم های محله درست کرده و در آن به آشپزی و خیاطی و مباحث خانگی و کدبانوها می پردازند .

خلاصه پدر کنار مینا می نشیند و مادر سراغ شام درست کردن می رود . پدر مشغول دیدن کلیپها می شود و شروع به لبخند زدن می کند . لبخند به خنده تبدیل می شود , خنده به قهقهه .... روی کاناپه ولو می شود و مدام می خندد .

ماهان پسر بزرگ خانواده هراسان وارد خانه می شود و با صدای بلند پدر پدر می کند . او به پدرش کلیپی را نشان می دهد که تازه در فضای مجازی انتشار پیدا کرده ... پدر آنرا می بیند و فریاد بلندی از روی خشم می کشد .

دقایقی بعد همه خانواده دور هم جمع شده اند , پدر مدام درحال راه رفتن و غر زدن است . او شاکی از مورد تمسخر قرار گرفتن در فضای مجازی است .

مینا که می خواسته کلیپ های مردم را برای دوستانش ارسال کند پدر را که می بیند پشیمان می شود و همه آنها را حذف می کند...

تهیه کننده برنامه : مرضیه یاری میانه    کارگردان علیرضا عبدالی      نویسنده : علیرضا عبدالی – رضا رشیدی     تصاویر پس زمینه : فریده اکبری        تدوین و صداگذاری : آرش بختیارپور