ماه ماه (ویژه برنامه افطار)

ماه مبارک رمضان، ماه بندگی و عبادت است ودرهای جهنم و عذاب الهی بسته می شودو مسلمانان ، خود را برای میهمانی خدا آماده می کنند. لحظات معنوي ماه رمضان ،زمان و فضايي است كه انسانها در آن احساس عرفاني قوي تري دارند  و نيز آمادگي پذيرش پيام هاي ارشادي دراين زمان بيشتر است    .

ایجاد حال و هوای معنوی و روحانی از وظایف رسانه ملی است،به این منظور تولید برنامه ویژه ماه مبارک رمضان با بخش هاي متنوع و با محور ارتقاء اخلاق در جامعه و نقش و حضور دين در زندگي تهيه مي شود . این  برنامه 90 دقیقه ای تلاش می کند تا با آیتمهای چون آرم ، متن، گزارش، پیامک و تلفن، احکام دینی، موارد بهداشتی تغذیه روزه داران، موسیقی باکلام و بی کلام  ،مسابقه، آشنایی بامساجدفعال شهرو محله های قدیمی-گزارش ازنهادهایی که برنامه های خاصی درخصوص اکرام ایتام دارند و نیز ارتباط باستاددیه درخصوص آزادسازی زندانیان نیازمند، ادعیه ، قرآن ، اذان و تواشیح ،فضایی معنوی و روحانی و عرفانی برای روزه داران فراهم کند.

اعلام اوقات شرعی شهرستانها،  بررسی آیین و رسوم ماه مبارک رمضان در شهرستانها و روستاهای استان به تقویت بنیه بومی برنامه درکنار آیتمهای مختلف برنامه کمک می کند.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه  کننده :

مهناز ساعد

صدابردار : ولیئی - القاصی

مجری :

غلامرضا جمشیدی - فردین امیری

ارتباطات : فاطمه شهسواری

گزارشگران :

اعظمی - ساسانی - احسان مرادی

تاریخ تولید: بهار 98 رمضان 98