رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

مبارزه حق علیه باطل مختص زمان خاصی نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

مبارزه حق علیه باطل مختص زمان خاصی نیست

در هشتمین روز ایام الله دهه مبارک فجر آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری مهمان شهرستان گیلانغرب بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در هشتمین روز ایام الله دهه مبارک فجر آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری مهمان شهرستان گیلانغرب بود.

آیت الله محمدی عراقی در جمع مردم و مسئولین شهرستان گیلانغرب در سخنانی امام و مردم را شالوده و رمز موفقیت انقلاب اسلامی عنوان نمود و افزود برای تداوم و استمرار این راه در شرایط امروز مسئولیت و رسالت سنگینی همه ما بر عهده داریم و ان ارتقاء بصیرت دینی و معرفتی و اصولی است که خداوند در قرآن به ما نشان داده است وی اظهارداشت هدف از بزرگداشت ایام دهه فجر فقط یک تشریفات نیست بلکه در حقیقت درس آموزی و برای رسیدن به ارزشهای بزرگی است که برای تحقق ان خونهای زیادی ریخته شده است.

آیت الله محمدی عراقی در ادامه گفت: مبارزه حق علیه باطل مختص زمان خاصی نیست بلکه تا ظهور عدالت گستر جهان و برقراری عدالت در سراسر کره زمین خواهد بود.

وی با اشاره به اقدامات نابخردانه رئیس جمهور آمریکا از ابتدای ورودش به کاخ سفید گفت: تهدید کردن ملت ایران نتیجه معکوس دارد و اینها هنوز ملت ما را نشناخته اند و باید بدانند که در برابر اراده الهی و بیداری ملتها همواره شکست می خورند.

وی اضافه در آخر اضافه کرد: آنچه که امروز دشمنان از آن می ترسند عبور انقلاب اسلامی ایران از مرزهاست.

لازم به ذکر است ،نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه از نمایشگاه فرهنگی هنری دهه فجر و ساختمان درحال احداث حوزه علمیه الزهراء شهرستان بازدید نمود.