سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

متقاضیان خرید سربازی فقط تا 15 اسفندماه فرصت دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

متقاضیان خرید سربازی فقط تا 15 اسفندماه فرصت دارند

خرید سربازی

رییس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: متقاضیان خرید خدمت سربازی از 15 بهمن تا 15 اسفندماه سال جاری برای ثبت‌نام فرصت دارند.

سرهنگ محمد قنبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه مهلت یک ماهه برای ثبت‌نام خرید سربازی تعیین شده است، اظهار کرد: متقاضیان خرید خدمت سربازی باید از تاریخ 15 بهمن تا 15 اسفندماه سال جاری برای ثبت‌نام به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه قیمت خرید سربازی از 5 میلیون تا 40 میلیون تومان متغیر است، اظهار کرد: قیمت خرید بر حسب نوع مدرک تحصیلی افراد متفاوت است.

قنبری خاطرنشان کرد: کلیه متولدین سالهای 1354 تا 1368 بر اساس آخرین مدرک دریافتی خود تا پایان سال 1386 می‌توانند برای خرید خدمت سربازی اقدام کنند.

وی تصریح کرد: همچنین سربازان فراری که اَخرین ترک محل خدمت آنها تاپایان سال 1386 بوده و نیز سربازانی که جمع مدت غیبت اولیه آنها بیش از هشت سال است نیز می‌توانند برای ثبت‌نام خرید سربازی اقدام کنند.

به گفته قنبری متقاضیان باید در مهلت مقرر با مدارک هویتی، آخرین مدرک تحصیلی معتبر، یک قطعه عکس و در صورت تاهل با همراه داشتن مدارک هویتی همسر و فرزندان به دفاتر پلیس + 10 جهت ثبت‌نام مراجعه کنند.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه از سال آینده ارائه خدمات اجتماعی برای افرادی که خدمت سربازی خود را تعیین تکلیف نکرده‌اند سخت‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: چنانچه افراد واجد شرایط در مهلت مقرر برای ثبت‌نام اقدام نکنند، عدم ثبت‌نام آنها به منزله تمایل آنها برای انجام خدمت سربازی محسوب می‌شود.