جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

مجریان انتخابات باید بی طرفی کامل را رعایت کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مجریان انتخابات باید بی طرفی کامل را رعایت کنند

استانداری کرمانشاه گفت: مجریان انتخابات در طول دروان برگزاری انتخابات باید کاملاً بی طرفی را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ دکتر رازانی در آخرین نشست شورای اداری استانداری کرمانشاه در سال جاری که با حضور آیت اله علماء امام جمعه و نماینده، ولی فقیه در کرمانشاه، ماموستا محمدی امام جمعه اهل سنت، فرمانداران، بخشداران و شهرداران شهرستان‌ها برگزار شد اظهار داشت: در اردیبهشت ماه سال آینده شاهد برگزاری دو انتخابات بسیار مهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا هستیم که اصلی‌ترین برنامه کاری مجموعه وزارت کشور و استانداری‌ها محسوب می‌شود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه استانداری به عنوان مجری برگزاری انتخابات در این امر بسیار جدی است در ادامه یادآور شد: مجموعه ستاد انتخابات استان، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باید با جدیت و حساسیت برخورد کنند و از هرگونه سستی در انجام به موقع کار‌ها به شدت پرهیز کنند.

وی افزود: از مجموعه مجریان انتخابات انتظار می‌رود در این زمینه کاملاً بی طرفی را رعایت کنند و طبق قانون هرگونه جانبداری و فعالیت انتخاباتی در ساعت اداری و یا با عنوان اداری تخلف محسوب می‌شود.

این مقام عالی استان با اشاره به اینکه به دلیل برگزاری همزمان دو انتخابات مهم، حجم کار‌ها بسیار سنگین است در ادامه تصریح کرد: در این میان به ویژه انتخابات شورا‌ها به دلیل گستردگی کار بسیار دشوارتر است و در آن ایام هر روستا خود تبدیل به یک حوزه انتخابیه می‌شود و در حوزه شهری هم وضعیت همینگونه است.

دکتر رازانی افزود: برگزاری مناسب این رویداد مهم مستلزم بسج همه جانبه امکانات و نیروی انسانی بسیار زیاد است که فراهم کردم آن‌ها کار آسانی نیست.

بنابراین ستاد انتخابات استان، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باید با جدیت تمام و به عنوان یک اولویت اصلی موضوع انتخابات را دنبال کنند و از هرگونه غفلت و سستی بپرهیزند.