جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

مجلس کار ریل گذاری زیرساخت های کشور را انجام می هد - نمایش محتوای خبر

 

 

مجلس کار ریل گذاری زیرساخت های کشور را انجام می هد

مجلس کار ریل گذاری زیرساخت های کشور را انجام میهد

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: مجلس در واقع به نوعی کار ریل گذاری زیرساخت های کشور را انجام می دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمانشاه، محمدرضا عدالتخواه در جلسه ای که با حضور مسئولین و نهادهای استان کرمانشاه در سالن اجتماعات دادگستری کل استان برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و با اشاره به انتخابات پیش رو در اسفندماه سال جاری گفت: مجلس در واقع به نوعی کار ریل گذاری را انجام می دهد، بنابراین زیرساخت های یک کشور در مجلس آن کشور اتفاق می افتد و این نشان از اهمیت کار مجلس دارد.

وی با گذری بر وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام (ره) ادامه داد: همچنان که در وصیت نامه حضرت امام (ره) و همچنین بیانات مقام معظم رهبری آمده یکی از موکدات ایشان گرفتاریهایی است که جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با نفوذ گروه های مفسد و مخالف اسلام دارند که باید اقدامات لازم برای جلوگیری و بستن این منافذ انجام شود.

عدالتخواه پس از اشاره به وصیت نامه امام و ضروری دانستن رجوع و عمل به کلمه به کلمه آن صحیفه واقعا منیر، دغدغه مقام معظم ولایت که به نوعی روایت دیگری از همان فرامین امام راحل است، خطر نفوذ را مورد تأکید قرار داد و افزود: رهبری معظم که دیده بان همیشه بیدار دستاوردهای امام و انقلاب است این گوشزد را در این مقطع از تاریخ انقلاب که خود ایشان آن را پیچ تاریخی تعبیر کرده اند بیهوده مطرح نمی کنند.

وی یادآور شد: تا جایی که ممکن است در برخی موارد تخلفاتی که جنبه امنیتی و انتظامی ندارند با تذکر و ارشاد حل شوند و به نوعی نباید برخوردها هم خارج از قانون باشند.

در ادامه این جلسه مسئولین ادارات مرتبط گزارشی از برخی جرائم و تخلفات انتخاباتی که توسط برخی از نامزدها و یا طرفداران آنها انجام شده بود بیان کردند.