سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت های ترافیکی در راه های استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در راه های استان کرمانشاه

محدودیت های ترافیکی در راه های استان کرمانشاه از ساعت 7 صبح امروز پنجشنبه اجرا شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، جانشین رئیس پلیس راه های استان کرمانشاه با اعلام این نکته که اجرای این محدودیت ها در 5 بخش کلی و موردی تا تاریخ 14 فروردین ادامه خواهد داشت گفت: ازهمه کسانی که این محدودیت ها شامل آنها می شود می خواهیم، قبل از شروع به سفر، محدودیت ها را در برنامه خود مدنظر قرار دهند، چرا که ماموران پلیس راه ناچارند به منظور حفظ ایمنی جاده ها برای مسافران نوروزی، از ادامه حرکت آنها جلوگیری کنند.

سرهنگ مراد حیدری درباره جزئیات این محدودیت ها گفت: عبور و مرور انواع موتورسیکلت، تا پایان تعطیلات نوروز، در همه بزرگراه های استان کرمانشاه ممنوع بوده و در سایر راه ها هم چنانچه ضرورت ایجاب کند محدودیت لازم اجرا خواهد شد.

حیدری گفت: حمل و نقل محموله های ترافیکی حتی آنها که از قبل پروانه عبور دریافت کرده اند در همه راه های اصلی برون شهری استان از ساعت 7 صبح امروز پنجشنبه 10 فروردین، تا ساعت 6 صبح روز 15 فروردین ممنوع است.

همچنین رفت و برگشت کلیه خودروهای ترانزیت مواد سوختی به مرزهای غربی استان از ساعت 7 فردا جمعه یازدهم تا ساعت 24 روز 14 فروردین بدون استثناء ممنوع بوده، مضافاً اینکه تردد این وسایل نقلیه در ایام خارج از محدودیت صرفاً در طول روز از طلوع تا غروب آفتاب مجاز است، و شبها هم باید در پارکینگ های بین راهی متوقف شوند.

حیدری افزود: تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 8 صبح تا 24 روزهای 12 و 14 فروردین، در محور اسلام آبادغرب - پل دختر، به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی و یا دارای مجوز راهور ناجا ممنوع خواهد بود.

جانشین رئیس پلیس راه های استان کرمانشاه در پایان گفت: بر همین اساس، تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت در روز 13 فروردین در همه راه های استان کرمانشاه ممنوع است، و این ممنوعیت استثنائی نخواهد داشت.