جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

محل استقرار موکب ها نباید گره ترافیکی ایجاد کند - نمایش محتوای خبر

 

 

محل استقرار موکب ها نباید گره ترافیکی ایجاد کند

محل استقرار موکب ها نبایدگره ترافیکی ایجاد کند

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه محل استقرار موکب ها نباید گره ترافیکی ایجاد کند، گفت: همکاری مردم و دستگاه ‌ها با پلیس موجب ایجاد نظم و آرامش در ایام اربعین می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی در حاشیه بازدید از پاسگاه انتظامی قزانچی و پلیس راه کرمانشاه - سنندج گفت: در ایام اربعین دو محور حمیل- تنگه قیر شباب و محور اسلام‌آباد غرب- قلاجه از سوی مأموران پلیس راه تحت کنترل ترافیکی قرار می ‌گیرد و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه تمام نواقص و نیازمندی‌ های این دو محور به راه و شهرسازی و سازمان راهداری اعلام‌ شده و تا اربعین رفع مشکل خواهند شد، تصریح کرد: پلیس ‌راه استان کرمانشاه راه ‌های ارتباطی بین ایلام و کرمانشاه در حوزه استحفاظی خود را تحت کنترل و مدیریت قرار می ‌دهد و با هرگونه تخلف حادثه‌ ساز برخورد قاطع و قانونی خواهد شد. مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه محل استقرار موکب ها نباید گره ترافیکی ایجاد کند، گفت: همکاری مردم و دستگاه ‌ها با پلیس موجب ایجاد نظم، آرامش و ترافیک بدون حادثه در ایام اربعین خواهد شد. حضور ۵۵ گشت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی کرمانشاه سردار امان الهی با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت ‌ها برای روان ‌سازی ترافیک در این دو محور استفاده می‌ شود، از سازمان امداد و نجات نیز خواست نیرو و تجهیزات لازم را برای امدادرسانی به حادثه دیدگان در محل تردد زائران مستقر کنند.

وی ادامه داد: در ایام اربعین به‌ صورت شبانه روزی مسیر تردد زائران اربعین پایش و کنترل می‌ شود و رانندگان باید از هرگونه عجله و شتاب خودداری کنند. فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: در این ایام ۵۱ گشت محسوس و چهار گشت نامحسوس برای نظارت بر تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان مستقر خواهند شد. سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و امکانات در راستای تأمین امنیت تلاش خواهد کرد تا زائران سفری امن و ایمن داشته باشند.