رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

محموله بزرگ سيگار قاچاق در کرمانشاه توقيف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

محموله بزرگ سيگار قاچاق در کرمانشاه توقيف شد

محموله بزرگ سيگار قاچاق درکرمانشاه توقيف شد

جانشين فرمانده انتظامي استان کرمانشاه از کشف محموله توتون و سيگار قاچاق به ارزش بيش از يک ميليارد و 200 ميليون ريال خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ "عليرضا مرزباني" در این خصوص، گفت: عوامل يگان امداد انتظامي کرمانشاه حين گشت زني در جاده روانسر- کرمانشاه يه يك دستگاه وانت نيسان که با سرعتي حادثه ساز در حال حرکت بود مشکوک شده و دستور توقف صادر کردند، اما راننده بدون توجه به ايست مأموران، سرعت خود را افزايش داد.

وي افزود: عوامل انتظامي با توجه به تردد خودروهاي ديگر در مسير، ضمن تأمين امنيت آنها، با اقدامي منطقي و سريع راه فرار را براي متهمان مسدود کردند و پس از مدتي تعقيب و گريز موفق به توقيف خودرو شدند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: مأموران در بررسي خودروي متهمان 380 هزار نخ سيگار و 3750 بسته توتون قاچاق کشف و در اين زمينه نيز يک دستگاه خودرو را توقيف و به يگان انتظامي انتقال دادند.

مرزباني با اشاره به اينکه طبق اعلام و نظر کارشناسان ارزش اين محموله بيش از يک ميليارد و 200 ميليون ريال برآورد شده است، گفت: در اين راستا دو نفر با ميانگين سني 35 سال که سابقه حمل کالاي قاچاق نيز داشتند، دستگير و پس از تشکيل پرونده تحويل مراجع قضایی شدند.

وی گفت: پليس در راستاي انجام وظايف سازماني و حمايت از توليد داخلي با تمام توان آماده مقابله با فعاليت قاچاقچيان کالا و ارز است.