جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

محموله "لاستیک" قاچاق در کرمانشاه توقیف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

محموله "لاستیک" قاچاق در کرمانشاه توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف محموله لاستیک قاچاق به ارزش 340 میلیون ریال خبر داد و گفت: یک متهم در این زمینه دستگیر شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه سرهنگ رضا شیرزادی اظهار کرد: با تداوم برنامه‌ريزی پليس در برخورد با قاچاق كالا و حمایت از تولیدات داخلی روز گذشته اکیپی ویژه از عومل یگان امداد حین گشت‌زنی در حوالی ميدان امام خمينی (ره) به يک دستگاه خودروی باری ايسوزو برخورد کردند و با توجه با سنگینی قسمت حمل بار به آن مظنون شدند.

وی افزود: عوامل انتظامی قصد متوقف کردن خودرو را داشتند اما راننده به دستور ایست ماموران بی‌توجهی و اقدام به فرار کرد، لذا در اقدامی ضربتی با شگردهای خاص پلیسی ماموران پس از طی مسافتی موفق به توقیف خودرو شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی از خودرو 220 حلقه لاستیک قاچاق به ارزش 340 میلیون ریال کشف و متهم در بازجویی‌های اولیه معترف شد که قصد توزیع محموله در سطح شهر کرمانشاه را داشته است.

شیرزادی در پايان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم و تحویل آن به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: در راستای شعار اقتصاد مقاومتی و مقابله با قاچاق کالا، مجموعه انتظامی این شهرستان با برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه روزی با هرگونه اقدام مجرمانه اقتصادی مقابله خواهد کرد.