سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مدیرعامل باشگاه راهیان :حذف تیم فوتبال راهیان از لیگ دسته یک غیرقانونی است - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرعامل باشگاه راهیان :حذف تیم فوتبال راهیان از لیگ دسته یک غیرقانونی است

مدیرعامل باشگاه راهیان:حذف تیم فوتبال راهیان از لیگ دسته یک غیرقانونی

مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه حذف تیم فوتبال راهیان از لیگ دسته یک را غیرقانونی و خلاف مقررات فدراسیون فوتبال خواند و گفت:اگربه درخواست مارسیدگی نشود موضوع را از مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم.
سلمان کریمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، از ادامه پیگیری باشگاه راهیان در خصوص حذف از لیگ دسته یک فوتبال خبر داد و افزود: به فدراسیون و آقای کفاشیان(رییس فدراسیون) هم نامه دادیم که حذف تیم‌ها غیرقانونی بوده ‌است.
وی ادامه داد: هیچ مصوبه‌ای مبنی بر حذف تیم‌ها از لیگ دسته یک وجود نداشته و بر اساس قانون هرگونه افزایش یا کاهش تیم‌ها باید به تایید هیات رئیسه فدراسیون برسد، اما چنین مصوبه‌ای در هیات رئیسه فدراسیون تصویب نشده و تنها در حد حرف بوده ‌است.
مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه تصریح کرد: باخبر شدیم رئیس سازمان لیگ اکنون در حال جمع‌آوری امضا از هیات رئیسه فدراسیون است که کاری غیرقانونی می‌باشد و اگر بخواهند این کار را بکنند باید برای فصل آینده اعمال شود.
وی گفت: اگر این تصمیم در هیات رئیسه فدراسیون مطرح می‌شد، حتما رای نمی‌آورد.
کریمی اظهار کرد: اگر به پیگیری ما توجه نکنند این کار غیرقانونی را از مراجع قضایی تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد و وکیل هم می گیریم.
وی با اطمینان اعلام کرد که از پیگیری‌ها نتیجه می‌گیریم و یادآور شد: تیم ما به دست دو سقوط نکرده و به لیگ یک باز می‌گردیم، در غیر اینصورت در لیگ دسته دوم به هیچ وجه تیم‌داری نخواهم کرد.
 مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه افزود: عادلانه نیست بخاطر خواسته آقای تاج رییس سازمان لیگ تیمی که 10 سال با چند میلیارد هزینه در دسته یک حضور داشته، حذف شود.