رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه مدیرکل برتر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه مدیرکل برتر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه مدیرکل برترشد

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر مرکز فرهنگ و هنرکرمانشاه را به عنوان مرکز برتر و رحیمی زنگنه، رئیس شورای سیاستگذاری این مرکز را به عنوان مدیرکل برتر معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه در بین مراکز فرهنگ و هنر سراسر کشور مقام برتر را کسب کرد.

محمد سلطانی‌فر، رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر در نامه ای خطاب به رحیمی زنگنه، او را به عنوان «مدیرکل و رییس شورای سیاستگزاری برتر در سال ۹۵» معرفی کرده است.

سلطانی‌فر همچنین نوشته است که «مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد یک کرمانشاه» در ارزیابی حوزه های مختلف فرهنگی، ‌ آموزشی و اجرایی به مقام برتر کشور رسیده است.

وی این موفقیت را نشانه تلاش های بی دریغ رحیمی زنگنه دانسته است.

ابراهیم رحیمی زنگنه، ‌ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای سیاستگزاری مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد یک کرمانشاه است. رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر همچنین در نامه دیگری از «حجت سلیمی» سرپرست مرکز کرمانشاه تقدیر کرده است. مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد یک کرمانشاه ۸۵۷ دانشجو در ۲ مقطع کاردانی و کارشناسی دارد که در رشته های موسیقی، گرافیک، نقاشی، عکاسی، امور فرهنگی، روابط عمومی، تبلیغات، تصویربرداری و سینما تحصیل می کنند