حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

مراسم تشعییع پیکر بازیگر بنام کرمانشاهی عارف لرستانی

سکانس پایانی عارف لرستانی

پیکر عارف لرستاني بازیگر سینما و تلویزیون با حضور جمعی از هنرمندان در باغ فردوس کرمانشاه تشییع در روستای سیمینه کرمانشاه خاکسپاری شد.

این مراسم دیروز(28 فروردین) با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی سینما و تلویزیون و انبوه مردم شریف هنر دوست کرمانشاه در باغ فردوس کرمانشاه برگزار شد .

  پیکرعارف لرستانی طبق وصیتش جهت خاکسپاری به روستای سیمینه از توابع کرمانشاه منتقل و کنار مزار پدربزرگش به خاک سپرده شد.

خانه "پدربزرگ" زیاد دور نبود، راه سراب "نیلوفر" را که بگیری نزدیکیهای سراب، روستای سرسبزی ست.کوچه های روستا را که پشت سر می گذاریم خانه پدربزرگ از دوردست درست کنار امام زاده، روی تپه سرسبزی خودنمایی می کند.

خانه پدربزرگ جای قشنگی است، خانه ای ساده و قدیمی و به وضوح می شود اسم "عبدالحسین لرستانی" را روی آن دید.

همه برای بدرقه آمده اند، همه فامیل، همه دوستان، جواد عزتی، هادی کاظمی، سید جواد هاشمی، سیاوش مفیدی، علی صالحی و خیلی های دیگر...

صدای شیون زنها در سکوت دشت میپیچد و غم سنگینی روی دلها میآورد، برخی هم ناباورانه فقط ایستاده اند و رفتنت در دل خاک را نگاه میکنند.عارف لرستانی هنرپیشه طناز سینما و تلویزیون امروز چهره در نقاب خاک کشید و در آرامگاه خانوادگی و در جوار پدربزرگش عبدالحسین لرستانی در روستای سیمینه برای همیشه آرام گرفت...

این بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر با کارهای طنز مهران مدیری برای مردم شناخته شده، 26 فروردین ماه  در سن 46 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت و روز 28 فروردین مراسم خاکسپاری او در روستای سیمینه کرمانشاه برگزار شد.