جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مراسم تودیع امام جمعه سنقروکلیایی سنقروکلیایی برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم تودیع امام جمعه سنقروکلیایی سنقروکلیایی برگزار شد

مراسم تودیع امام جمعه سنقروکلیایی سنقروکلیایی برگزارشد

مراسم تکریم و تودیع امام جمعه سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، یاور محمدی فرماندار سنقروکلیایی در مراسم تکریم و تودیع حجت الاسلام محمدباقر برقراری امام جمعه سابق سنقرو کلیایی که هفته گذشته به عنوان امام جمعه ملایر منصوب شد، با قدردانی از زحمات 10 ساله حجت الاسلام برقراری در این شهرستان و با آرزوی موفقیت برای ایشان در سنگر نماز جمعه شهرستان ملایر گفت: نهاد روحانیت مجموعه پیوسته و جدایی ناپذیراست و از صدر اسلام همدلی، همراهی و همسویی روحانیت در تبلیغ دین در جامعه نمود بسیار برجسته ای داشته است.

محمدی افزود: روحانیت در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در دوران دفاع مقدس به نحوی مسیر حرکت جامعه را رهبری و مدیریت کرده که امروز درجای جای ایران اسلامی آثار ارزشمند این نهاد مقدس مشهود است.

نماینده مردم سنقرو کلیایی هم به نمایندگی از مردم این شهرستان از زحمات حجت الاسلام برقراری قدر دانی کرد و از انتصاب امام جمعه جدید سنقروکلیایی در هفته آینده خبر داد.

سید جواد حسینی کیا گفت: با انتصاب امام جمعه جدید، همان وحدت و یگانگی که درسنگر نماز جمعه وجود داشت همچنان ادامه خواهد یافت.

امام جمعه سابق سنقرو کلیایی هم رسالت نماز جمعه را تشریح کرد و گفت: رسالت اصلی نماز جمعه نشر تقوی، ایجاد وحدت، بصیرت افزایی و بیعت با ولی فقیه است.

حجت الاسلام برقراری از مردم سنقرو کلیایی طلب حلالیت کرد و گفت: مردم این شهرستان متدین، ولایتمدار و مومن هستند وشهید مدافع حرم شهید ابوذر امجدیان و 417 شهید والامقام، نمونه هایی ارزشمند از این مردم است.