جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

مراسم سالگرد شهادت چهارمین شهید محراب در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم سالگرد شهادت چهارمین شهید محراب در کرمانشاه

مراسم سالگرد شهادت چهارمین شهید محراب در کرمانشاه

مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: مراسم سی و سومین سالگرد شهادت آیت الله شهیداشرفی اصفهانی با حضور نوه گرانقدر حضرت امام(ره) روز شنبه (25 مهر)در کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، جعفر همتی اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت سی و سومین سالگرد شهادت حضرت آیت الله شهیداشرفی اصفهانی مراسمی با حضور نوه  گرانقدر حضرت امام(ره) خمینی " حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی" راس ساعت سه و نیم بعدازظهر روز شنبه، 25 مهر در مسجد آیت الله بروجردی کرمانشاه برگزار می شود.

وی با اشاره به پیام تاریخی حضرت امام خمینی(ره) برای شهادت چهارمین شهید محراب حضرت آیت الله اشرفی اصفهانی گفت: این پیام جزو کم نظیرترین پیام ها برای شهیدان است که امام(ره) فرمودند" با رفتن شهید اشرفی اصفهانی ثلمه براسلام وارد شد و اینجانب، این وجود پربرکت متعهد را قریب شصت سال است، می شناختم".

مشاورعالی استاندار تصریح کرد: حضور در مزار شهدا و نثار گل و قرائت فاتحه به روح بلند و ملکوتی شهدا، حضور در بیت چهارمین شهید محراب و همچنین دیدار با تعدادی از خانواده های معظم شهدا از جمله دیگربرنامه هایسفر  نوه حضرت امام(ره) به استان است.

وی گفت: از عموم مردم شریف و بزرگوار استان کرمانشاه دعوت می کنیم جهت ادای احترام به مقام شامخ شهید اشرفی اصفهانی و گرامیداشت حضور گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی در این مراسم حضور گسترده و پرشوری داشته باشند.