جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مراسم وداع با شهدای گمنام در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم وداع با شهدای گمنام در کرمانشاه

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) پیکر مطهر 4 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در استان کرمانشاه تشییع و خاکسپاری می شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گفت: مراسم وداع با 4 شهید گمنام تازه تفحص شده فردا شب (سه شنبه) به صورت همزمان در محل مسجد النبی طاقبستان راس ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه و هم چنین در محل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه راس ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد.

مرادعلی محمدی اظهار داشت: پیکر یکی از این شهدا که ۱۶ سال سن داشته و در منطقه عملیاتی ام الرصاص (عملیات کربلای ۴) به درجه رفیع شهادت نائل شده است روز چهارشنبه ۱۱ اسفند راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه از مقابل درب قرارگاه منطقه ای غرب نجف تشییع و در محل این قرارگاه به خاک سپرده خواهد شد.

وی افزود: همچنین پیکر ۳ شهید دیگر در روز پنج شنبه در قصرشیرین تشییع و در محل پارک شاهد این شهرستان به خاک سپرده می شوند. محمدی خاطرنشان کرد: این ۳ شهید والامقام نیز که ۲۸، ۱۶ و ۲۸ سال سن داشتند به ترتیب در مناطق عملیاتی جزیره مجنون(عملیات خیبر)، منطقه شرهانی(عملیات محرم) و منطقه ام الرصاص(عملیات کربلای ۴) به شهادت رسیده اند.

پیکر این ۴ شهید بزرگوار توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص و به آغوش وطن بازگشتند.