سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مراقبت از اتحاد مهمتراز مجاهدت در دوران دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

مراقبت از اتحاد مهمتراز مجاهدت در دوران دفاع مقدس

مراقبت از اتحاد مهمتراز مجاهدت در دوران دفاع مقدس

همایش وحدت در روانسر با حضور علمای شیعه و سنی برگزار شد .

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاهدر این همایش گفت :مراقبت از اتحاد مهمتراز مجاهدت در دوران دفاع مقدس امروز مسئله شیعه و سنی مطرح نیست آنچه امروز باید مد نظر داشته باشیم اجرای عملی اصول اسلام است که مهمترین آن وحدت کلمه در برابر دشمنان است .

آیت الله علما افزود : گروههای تکفیری از جمله داعش ، النصره و وهابی ها به چهره دین مبین اسلام در جامعه جهانی خدشه وارد کرده اند در حالی که اسلام ناب دین رحمت و مهربانی است پس اگر کسی به دنبال شناخت اسلام است باید بصیرت داشته باشد .

امام جمعه روانسر هم در این همایش گفت : برگزاری جشن میلاد پیامبر فرصتی برای تجلیل و تکریم شخصیت والای پیامبر اسلام(ص) وشناساندن اسلام ناب محمدی به جهانیان است .

ماموستا ملا عبدالله غفوری افزود : همه ما مسلمانان باید شکر گزار نعمات خداوند باشیم زیرا امنیت و اقتدار دو نعمت بزرگ است که در ایران اسلامی شیعه و سنی از آن بهره مندند .

او افزود :امروز وحدت در ایران اسلامی از شعار خارج شده و و وحدت عملی در جای جای ایران اسلامی نمایان شده است .

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه هم با اشاره به اینکه دشمنان همواره به دنبال تفرقه افکنی در بین اقوام ملت ایران بوده اند گفت :رمزموفقیت ملت ایران اعتقاد به رسول خدا و کتاب خداست که رمز کلمه وحدت در ایران اسلامی است .

سردار عظیمی افزود : آنچه خنثی کننده توطئه های دشمنان در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی بوده بصیرت مردم ایران بوده است .

او اضافه کرد : عملکرد مردم اورامانات هم در دوران مقدس و هم در خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام و استکبار و شهدایی که مردم این منطقه تقدیم انقلاب کرده اند افتخار آمیز است

. در این مراسم مراسم مولودی خوانی برگزارش شد .