رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

مردم با حضور پرشور خود در مراسم روز قدس سبب یاس و ناامیدی دشمن شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم با حضور پرشور خود در مراسم روز قدس سبب یاس و ناامیدی دشمن شدند

مردم با حضور پرشور خود در مراسم روز قدس سبب ناامیدی دشمن شدند

فرماندار کرمانشاه ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: این حضور پرشور و باصلابت سبب یاس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب را فراهم آورد.

فضل الله رنجبر در حاشیه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز قدس روز اسلام و دفاع از حقانیت آن و روز شکست دشمنان و افرادی است که چشم دیدن موفقیت های آن را ندارند.


وی ادامه داد: حمایت ملت بزرگ ایران و سایر مسلمانان جهان از مردم فلسطین باعث می شود آن ها امیدوارانه تر به در جهت نابودی ظلم و ستم و شکست صهیونیست ها گام بردارند.

رنجبر خاطرنشان کرد: جنایات بی شمار رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین در سال های گذشته که طی چند سال اخیر فزونی یافته باعث شده همه ساله بر تعداد شرکت کنندگان در مراسم روز جهانی قدس در کشورهای مختلف افزوده می شود.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: امروز مردم کرمانشاه باز هم حماسه آفریدند و با زبان روزه و در حالی که شب گذشته نیز مراسم احیا برگزار شده بود اما با این حال پرشورتر و سرحال تر از همیشه در میدان دفاع از فلسطین و قدس شریف حضور پیدا کردند.

وی در پایان گفت: با این که مسیر راهپیمایی از میدان انقلاب اسلامی به طرف مسجد جامع اعلام شده بود ولی در خیابان های اطراف نیز جمعیت بسیار زیادی از مردم حضور داشتند که آزادی فلسطین و رهایی قدس را فریاد می زدند.