رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان استان کرمانشاه

مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان استان کرمانشاه

رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان استان کرمانشاه با شرکت تیم‌هایی از سراسر استان در دو مجموعه ورزشی آزادی و 15 خرداد و در دو بخش دختران و پسران با شرکت بیش از 80 ورزشکار برگزار شد.

حسین امیری مربی تیم دو و میدانی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: در گروه پسران تیم‌های از شهرستان‌های کرمانشاه، قصرشیرین، سنقروکلیایی، صحنه و اسلام آبادغرب حضور پیدا کردند و در ورزشگاه آزادی در مواد مختلف دو و میدانی به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در این مسابقات تیم‌های شهرستان سقروکلیایی، قصرشیرین، کرمانشاه و اسلام آبادغرب در جایگاه های اول تا چهارم قرار گرفتند. امیری یادآور شد: فراز مویدی از شهرستان سنقر وکلیایی، علی قنبری از کرمانشاه، امیریان از سنقروکلیایی، محمدجواد صفری از اسلام آبادغرب، شهاب بهرامی از صحنه، فرید سپهری از قصرشیرین، سبحان قزوینه از صحنه و مهدی پرورش از کرمانشاه هشت ورزشکار برتر گروه پسران بودند که نیمه نخست شهریور ماه به مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور اعزام می‌شوند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان استان در گروه دختران نیز به میزبانی ورزشگاه 15 خرداد برگزار شد و در پایان تیم‌های کرمانشاه و قصرشیرین عناوین اول و دوم را بدست آوردند.

این مقام مسئول در هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: تیم دو و میدانی دختران شهرستان قصرشیرین برای نخستین بار در این مسابقات حضور یافت و به نتایج ارزشمندی دست یافت.

وی افزود: برترین‌های این دوره از مسابقات در گروه دختران و پسران نیمه نخست شهریور ماه امسال به مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور در مشهدمقدس اعزام خواهند شد.