رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

مسابقات دو و میدانی جانبازان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات دو و میدانی جانبازان کشور

کرمانشاه مقام دوم مسابقات دو و میدانی جانبازان کشور راکسب کرد

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان کرمانشاه از کسب مقام دومی تیم منتخب دو و میدانی جانبازان و معلولین استان در جشنواره مهر رضوی که به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد، خبر داد.

عزت الله پرنیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این جشنواره در رشته های مختف برگزار و شامگاه یکشنبه به پایان رسید که تیم دو و میدانی کرمانشاه توانست با کسب 51 امتیاز پس از آذربایجان شرقی عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کند.

وی افزود: مسابقات دوومیدانی بخش آقایان با حضور 173 ورزشکار از 28 استان کشور در مواد پرتابی، دوها و پرش ها انجام شد و در پایان با در نظر گرفتن امتیازات انفرادی تیم کرمانشاه بر سکوی دوم قرار گرفت.
پرنیان یادآور شد: همچنین تیم تنیس روی میز آقایان کرمانشاه نیز در این مسابقات و در کلاس هشت ایستاده پس از تهران و گلستان در جایگاه سوم قرار گرفت.
رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولین کرمانشاه در ادامه از فعالیت حدود 260 ورزشکار جانباز و معلول کرمانشاهی در رشته های مختلف خبر داد.
وی افزود: از این تعداد ورزشکار، 175 نفر آنان را مرد و 85 نفر نیز زن هستند که در رشته هایی نظیر وزنه برداری، تیراندازی، دو و میدانی، فوتبال قطع عضو، فوتبال CP، شنا، ورزش های باستانی، تنیس روی میز و ... مشغول به فعالیت هستند.
پرنیان خاطرنشان کرد: در این میان رشته هایی نظیر تیراندازی، دو و میدانی و تنیس روی میز میان آقایان و بانوان مشترک و در بقیه رشته ها فقط ورزشکاران مرد فعالیت می کنند.