رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

مسابقات زورخانه‌ای قهرمانی نونهالان کشور در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات زورخانه‌ای قهرمانی نونهالان کشور در کرمانشاه

مسابقات زورخانه‌ای قهرمانی نونهالان کشور در کرمانشاه

رییس هیات ورزشهای باستانی و زورخانه‌ای استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات زورخانه‌ای قهرمانی نونهالان کشور در کرمانشاه خبر داد.

محمد خوش‌اندام در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: مسابقات زورخانه ای قهرمانی نونهالان کشور در رده سنی 10 تا 12 سال از فردا (پنجشنبه 22 مرداد ماه) به میزبانی شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد و تا عصر روز جمعه ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: این مسابقات در زورخانه امیرالمومین (ع) شهرداری کرمانشاه واقع در جنب مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

رییس هیات ورزشهای باستانی و زورخانه ای استان کرمانشاه گفت: برای شرکت در این مسابقات 17 تیم از استانهای مختلف کشور به علاوه یک تیم از استان کرمانشاه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

خوش‌اندام خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات در رشته های تیمی، هنرهای فردی، مرشدی و میانداری با حضور داوران اعزامی از فدراسیون و ورزشکاران رده سنی نونهال سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با صداوسیما، این مسابقات به صورت زنده از شبکه استانی زاگرس و شبکه ملی ورزش پخش خواهد شد.

رییس هیات ورزشهای باستانی و زورخانه ای استان کرمانشاه اظهارکرد: فرهاد تلو‌کیان رییس فدراسیون ورزشهای باستانی و وزرخانه ای کشور مهمان ویژه این مسابقات می باشد.