سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان منطقه ۴ کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان منطقه ۴ کشور

مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان منطقه ۴ کشور

مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان منطقه ۴ کشور در کرمانشاه برگزار شد و با قهرمانی تیم میزبان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های هندبال نوجوانان منطقه ۴ کشور در گروه پسران از سیزدهم تا شانزدهم شهریور ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

مربی تیم هندبال نوجوانان کرمانشاه در حاشیه رقابت‌ها در خصوص نتیجه این مسابقات به خبرنگار مهر گفت: در این مسابقات ۶ تیم شامل سنندج، بانه، بروجرد، نورآباد، گیلانغرب و کرمانشاه حضور داشتند.

مهدی حمیدیه ادامه داد: کرمانشاه، گیلانغرب، بروجرد و سنندج ۴ تیم پایانی مسابقات بودند که در نهایت تیم کرمانشاه به عنوان قهرمانی رسید، سنندج دوم شد و بروجرد و گیلانغرب نیز به ترتیب جایگاه‌های سوم و چهارم را بدست آوردند.

حمیدیه بیان کرد: به این ترتیب تیم‌های کرمانشاه و سنندج نماینده منطقه غرب در مسابقات قهرمانی کشور خواهند بود که قرار است مهر ماه برگزار شود.

وی افزود: کرمانشاه در بخش نونهالان و نوجوانان توانست در مسابقات مختلف طی هفته‌های اخیر عنوان نخست را بدست آورد همچنین در رده جوانان نیز حائز رتبه دوم شد که بهترین رتبه را در منطقه ۴ کشور از آن خود کرد.

حمیدیه بیان کرد: در مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان منطقه ۴ کشور به عنوان مربی تیم حضور داشتم، همچنین رضا منصوری نیز سرپرست تیم کرمانشاه بود.