جهش تولید | جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹

مسدود شدن راه های ارتباطی بیش از 30 روستا در گیلانغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

مسدود شدن راه های ارتباطی بیش از 30 روستا در گیلانغرب

مسدود شدن راه های ارتباطی بیش از 30 روستادر گیلانغرب

به علت بارش سنگین برف راه های ارتباطی بیش از 30 روستا در شهرستان گیلانغرب همچنان مسدود است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، بارش سنگین برف که از پنج شنبه شب در شهرستان گیلانغرب شروع شده و همچنان نیز ادامه دارد بسیاری از راههای روستایی را مسدود و تردد در محورهای اصلی نیز در برخی ساعات مسدود و یا فقط با زنجیر چرخ و به کندی صورت می گیرد.

فرهاد همتی سرپرست فرمانداری شهرستان گیلانغرب که بهمراه اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در در بخش گواور حضور دارد، افزود: با تلاش عوامل راهداری متشکل از25دستگاه ماشین آلات برف روب و سنگین و 43 نفر پرسنل راهداری و همراهی چهارتیم از عوامل انتظامی ، پلیس راه و دستگاههای امدادی نیمی از راههای روستایی مسدود شده بازگشایی شده و 30 روستا همچنان با مشکل قطع ارتباط مواجه هستند.

وی با بیان اینکه آب و برق چند روستا در بخش گواور شب گذشته با تلاش نیروهای ادارات ذیربط برقرار شده، خاطرنشان کرد: با این وجود در بخش گواور هنوز بیش از 20 روستا با قطعی آب و برق مواجه هستند.

همتی اظهار داشت: با توجه به کولاک شدید سحرگاه دیشب و ادامه روند بارشها از صبح امروز در حال حاضرتردد در محورهای اصلی شهرستان به سمت اسلام آباد در گردنه قلاجه، بخش گواور و محور داربادام فقط با زنجیر چرخ و به کندی امکان پذیر است.

همچنین بخشدار مرکزی گیلانغرب از وقوع صاعقه شب گذشته در روستای مورت سبز دهستان ویژنان که منجر به تلف شدن 7 راس گوسفند شده خبر داد و گفت: در برخی از نقاط بخش گواور هم کولاک شدید وبارش برف زیاد منجر به تخریب تعدادی از واحدهای دامی شده است.

احمدی افزود:هنوز اطلاعی از میزان خسارت در روستاهایی که به علت بارش سنگین برف دچار مشکل شده اند در دست نیست.


جدیدترین اخبار

پربیننده ترین اخبار