سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مشارکت 200 دانش آموز گیلانغربی در طرح هجرت 3 - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت 200 دانش آموز گیلانغربی در طرح هجرت 3

مشارکت 200دانش آموز گیلانغربی درطرح هجرت 3

مسوول کانون فرهنگی و اجتماعی سپاه ناحیه شهرستان گیلانغرب گفت: طرح هجرت 3 برای دو هزار نفر روز با مشارکت 200 دانش آموز گیلانغربی در ایام فصل تابستان اجرا شد.

سرگرد پرویز دارابی روز چهارشنبه در آیین اختتامیه فعالیت های طرح هجرت 3 در گیلانغرب افزود: در چهار مرحله اجرای طرح هجرت 3، 25 آموزشگاه، 85 کلاس درس و دو هزار و 280 متر مربع بهسازی و زیباسازی شده است.

وی اظهارداشت: علاوه بر انجام فعالیت های عمرانی، برنامه های پیش بینی شده نیز در قالب طرح هجرت 3 در بخش خدمات بهداشتی و درمانی، فرهنگی و رفاهی، امداد و نجات، عقیدتی، اجتماعی و کلاس های بصیرتی نیز در مناطق محروم روستایی محقق شد.

وی بیان کرد: تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر استفاده از نیرو و نشاط جوانان برای سازندگی کشور، مشارکت دانش آموزان در توسعه فعالیت های عمرانی، تقویت فرهنگ کار و تلاش، ارتقای مبانی اخلاقی و اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کمک به دولت در جهت توسعه سازندگی مادی و معنوی کشور و کاهش هزینه های دولت با استفاده از ظرفیت های طرح بسیج سازندگی از جمله اهداف اجرای طرح هجرت 3 بوده است.

مسوول کانون فرهنگی و اجتماعی سپاه ناحیه شهرستان گیلانغرب ادامه داد: تشکیل حلقه های صالحین، آموزش های امدادی و سرکشی از خانواده های شهدای مناطق محل فعالیت طرح هجرت 3 هم در این مدت اجرا شده است.

گیلانغرب با بیش از 72 هزارتن جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.