جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مشکلات معیشتی و اقتصادی در کرمانشاه بیداد می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات معیشتی و اقتصادی در کرمانشاه بیداد می کند

مشکلات معیشتی و اقتصادی در کرمانشاه بیداد میکند

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی در کرمانشاه بیداد می کند.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، سید قاسم جاسمی در مراسم تجلیل از قهرمانان المپیکی و پارلمپیکی استان که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهارکرد: از وزیر ورزش و جوانان انتظار داریم که بیش از آنکه وزیر ورزش باشد، به فکر جوانان بوده و خود را وزیر جوانان بداند.

وی ادامه داد: امروزه به وضوح می بینیم که مشکلات حوزه معیشتی و اقتصادی در کرمانشاه بیداد می کند و لذا پرداختن به امور جوانان در چنین شرایطی بسیار حائز اهمیت است.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: دکتر سلطانی فر با 193 رای توانست نظر مثبت نمایندگان مجلس شورای اسلامی را برای تصدی وزارت ورزش و جوانان کسب کند و ما نیز به همان اندازه اعتمادی که به ایشان داشته ایم، از ایشان انتظار عملکرد مثبت داریم.

جاسمی در ادامه خاطرنشان کرد: دهکده المپیک برای کرمانشاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما از وزیر ورزش و جوانان انتظار داریم که توجه ویژه ای به پروژه های موجود در این دهکده المپیک کرمانشاه داشته باشد.

وی افزود: استان کرمانشاه با توجه به شرایط اقلیمی خاصی که دارد در تمام طول چهارفصل سال می تواند میزبان مسابقات ملی و بین المللی باشد.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: در مجموع انتظار ما از دکتر سلطانی فر این است که نگاه ویژه خود را معطوف استان کرمانشاه کنند.